مندی مور فقط عکس پسر تازه متولد شده خود را به اشتراک گذاشت و نام کامل او را فاش کرد

[ad_1]

به دنیا خوش آمدید ، کوچولو! مندی مور فقط تصویری از اولین فرزندش ، پسری را به اشتراک گذاشته و او بسیار شایان ستایش است. در تصویری که در 23 فوریه به اینستاگرام ارسال شد ، مور فاش کرد که او زایمان کرده است و نام پسرش آگوست هریسون گلداسمیت است. اما او کنار گاس خواهد رفت.

“گاس اینجاست … پسر شیرین ما ، آگوست هریسون گلداسمیت. او وقت شناس بود و درست در موعد مقرر خود رسید و این باعث خوشحالی والدینش شد. ما آماده بودیم تا به انواع مختلفی عاشق شویم ، اما این فراتر از هر چیزی است که تصور کنیم. M + T ، “او نوشت. درست در تاریخ موعدش رسید. چه جوان جوان محترمی!

در تصویر ، چهره Gus کمی مبهم است (حریم خصوصی!) ، اما هنوز هم می توانیم chillin تازه متولد شده را در یک لباس آبی روشن ببینیم. مور شوهرش ، تیلور گلداسمیت از گروه Dawes را در این عکس ، که او نیز به حساب کاربری خود منتشر کرده ، با همان عنوان برچسب گذاری کرد.

دوستان مشهور خیلی زود ورود تازه این زوج را تبریک گفتند. هیلاری داف نوشت: “تبریک به مادر و پدر گاس !!!!! به جهان خوش آمدید! ” در پست گلداسمیت ، و شوهرش متیو اضافه کرد ، “پدر !!!!”

ونسا کارلتون ، خواننده “هزار مایل” اظهار نظر کرد ، “چنین دقیق گاس! بچه ها بهت تبریک میگم از عمیق ترین سواری x لذت ببرید. “در همین حال ، دفتر ستاره جنا فیشر نوشت: “تبریک می گویم !!!”

مور همچنین نظرات خوشایندی از Kiernan Shipka ، Eden Espinoza’s برادوی و عکاس سابق کاخ سفید پیت سوزا دریافت کرد. همه عاشق گاس هستند.

مور اخیراً فاش کرد که قصد داشت رحم خود را برای مقابله با مشکلات احتمالی آندومتریوز در رحم خود تحت عمل جراحی قرار دهد ، اما تصمیم گرفت قبل از آن آخرین بار را امتحان کند ، و این همان زمانی بود که با گاس باردار شد. به نظر می رسد مهارت ویژه این پسر به موقع به دست می آید. عزیزم زیبا ، مندی مور و تیلور گلداسمیت را به شما تبریک می گوییم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>