من برای ابروهای کامل و کرکی ابروهای Geolift را امتحان کردم

[ad_1]

با نقشه برداری از جایی که ابروهای شما باید شروع و پایان یابد شروع کنید. برای شروع جوانه ها ، موچین خود را بردارید ، انتهای آن را به هم نزدیک کنید و آن را روی پل بینی قرار دهید. آن لبه جایی است که جوانه اول باید جوانه بزند. هیلی می گوید هر چیزی را که از آن خط موچین عبور کند اصلاح می کند ، اما اگر از با تیغ زدن خود اطمینان ندارید ، فقط مطمئن شوید که ناحیه بین ابروهای شما تمیز باشد (خیلی بهتر است که آنها خیلی به هم نزدیک باشند تا خیلی دور از هم). سپس موچین خود را به صورت افقی نگه دارید تا از هم سطح بودن ابروها اطمینان حاصل کنید – گاهی اوقات یکی از کرکی بیشتر از دیگری است. اگر چنین است ، چند مو را با زاویه رو به پایین مرتب کنید.

از آنجا که پفکی را در جلو می خواهید ، وقتی صحبت از جوانه ها می شود از یک دست سبک استفاده کنید. فقط سعی کنید آنها را تراز کنید ، و سپس موچین و موبر را پایین بگذارید – اگر جبهه ها به صورت متقارن به نظر می رسند ، با قوس و دم راه آزادی بیشتری دارید.

برای ظاهر بلند ، جایی که انتهای ابروهای شما کلیدی است. “دم در یک زاویه رو به پایین است. دیگر به معنای پایین تر است. ” “بنابراین هرچه دم بیشتر باشد ، فقط می تواند ابرو را به سمت پایین بکشد. درست مثل بالابر است. بنابراین هر لحظه که آن دم را بچرخانید و آن را بالا بیاورید ، بلندتر می شوید. ” موچین خود را از سوراخ بینی تا گوشه خارجی چشم دراز بکشید و جایی که فرود می آید جایی است که باید شروع به کند شدن کند. هرگونه گمراهی واضح را پشت سر بگذارید.

قوس شما باید تقریباً دو سوم راه خروج باشد ، نه مستقیم در مرکز. پس از یافتن محل آن ، گمراهی واضح زیر آن را موچین کرده و به همان راحتی که احساس راحتی می کنید تمیز کنید. من شخصاً از نرم شدن ابروهایم متنفر هستم و کمی نگاه نامرتب به ذهنم خطور نمی کند ، بنابراین فقط از موارد طولانی خلاص شدم ، اما آنچه شما اینجا انجام می دهید واقعاً به خود شما بستگی دارد. هیلی می گوید فقط به موچین بپردازید ، زیرا اپیلاسیون یا نخ کشیدن بیش از حد واضح و غیر طبیعی به نظر می رسد. باید یک شکل واضح وجود داشته باشد اما هنوز کمی طبیعی و بدون احساس است.

موچین Joey Healy Elite Sculpting

موچین های مجسمه سازی نخبه جوی هلی

Revlon Slant Tip Micro Fine موچین

موچین میکرو ریز ظریف Revlon Slant-Tip

مرحله 2: پر کنید.

قسمت عمده کار در حال شکل گیری است ، بنابراین مگر اینکه ابروهای کمتری داشته باشید ، پر کردن باید نسیم باشد. هیلی پودرها را به مداد ترجیح می دهد زیرا حس سبک تری دارند و برای استفاده به قلم موی زاویه دار قسم می خورد. پس از چرخاندن قلم مو در پودر ، با قوس یا دم خود شروع کنید – شما نمی خواهید از جلو شروع کنید زیرا اولین ضربه شما بیشترین محصول را رسوب می دهد.

برای دریافت آن آسانسور ، می خواهید قله محل تلاقی قوس و دم خود را مشخص کنید. با استفاده از زاویه برس خود آن مثلث ریز را پیدا کرده و از حرکات ریز به بالا و پایین برای ترسیم آن استفاده کنید. سپس موها را پایین بکشید و قوس و دم ها را پر کنید ، قبل از اینکه دوباره برس بزنید تا مخلوط شوند. اطمینان حاصل کنید که هرگونه شکاف در دم را پر می کنید تا بدون خارج شدن از خطوط احساس کامل کنند. آن را با قرقره مسواک بزنید تا نرم شود. شما می خواهید رنگ را روی دو سوم بیرونی متمرکز کنید ، بنابراین با برداشتن هرچه روی برس است و چند حرکت کوتاه در جلو کار را تمام کنید تا مقداری کرک مصنوعی اضافه کنید.

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo

23 دلار

آناستازیا بورلی هیلز

پودر Luxe Brow

پودر جوی هیلی لوکس

مرحله 3: هایلایت کنید.

من همیشه به هایلایتر ابرو به عنوان یک مورد خاص فکر می کنم ، اما بعد از گپ زدن با هیلی ، آن را بخشی از برنامه روزمره خود می کنم. یک هایلایتر مات مانند Healy’s High Rise بردارید و آن را دقیقاً زیر قوس و دم خود بکشید ، مطمئن شوید که مخلوط می شود. ظریف است ، اما واقعاً به شما آن “پاپ” و بالابر را می دهد که باعث می شود ابروهای جغرافیایی بسیار خاص باشد. هلی می گوید: “این اجازه می دهد تا شما چند موی ولگرد را زیر قوس رها کنید ، اما هنوز بلند شوید.” “مردم همیشه می گویند که آنها می خواهند ابروهای پرپشت و کلفت اما با قوس داشته باشند ، و این به شما امکان می دهد آن را بدست آورید.”

برجسته برجسته جوی هیلی

برجسته برجسته جوی هیلی

مداد برجسته سازی ابرو با ابرو بالا

مداد برجسته سازی ابرو با ابرو بالا

مرحله 4: تنظیم کنید.

اگر می خواهید ، با یک ژل ابرو شفاف وارد شوید تا تمام کارهایی را که انجام داده اید تنظیم کنید. در حالی که جوانه های خود را مستقیماً از بالا مسواک می زنید ، کافی است قرقره خود را بردارید و مسواک بزنید تا کامل شود. انجام شده!

NYX Professional Makeup The Brow Glue

Nyx Professional Makeup The Brow Glue

8 دلار

آرایش حرفه ای NYX

ژل تنظیم کننده ابرو CoverGirl Easy Breezy Clear

ژل تنظیم کننده ابرو CoverGirl Easy Breezy Clear

پس از انجام “geolift brows”

شکارچی زیبا

در مجموع ، من فوق العاده به نتایج نهایی خود رسیده ام. من از عطسه در خانه متنفرم ، بنابراین برای یک شکل گیری عمیق به یک حرفه ای مانند هیلی می روم ، اما من فکر می کنم فقط با گرفتن اشتباه ترین موها و مخروط انداختن موها ، درست کار کردم. در واقع من یک نسخه پیشرفته از ابروهای طبیعی خود را دارم که کمی ترد است و شکل زیبایی به صورت گرد من می بخشد. فهمیدم که هایلایتر تفاوت بسیار بزرگی ایجاد می کند و نگاه واقعاً ربوده شده ای را به من نشان می دهد ، بنابراین قطعاً روزانه از آن استفاده می کنم. به نظر می رسد که من پسرانم برای همیشه ابروهای خود را رها می کنم.

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>