مهمانی های اداری ، دکه های خالی فروشی: نظرسنجی نشان می دهد مردم از کار در خانه چه چیزی را از دست می دهند

[ad_1]

مهمانی های اداری ، دکه های خالی فروشی: نظرسنجی نشان می دهد مردم از کار در خانه چه چیزی را از دست می دهند
منبع تصویر: INSTAGRAM / DESIGNERSWORKSPACE

مهمانی های اداری ، دکه های خالی فروشی: نظرسنجی نشان می دهد مردم در مورد محل کار چه چیزهایی را از دست می دهند

آیا با در دست داشتن کار از خانه بیشتر زندگی ما در سال 2020 ، آیا مردم از رفتن به محل کار خود غافل هستند؟ یک نظرسنجی پایان سال WeWork نشان می دهد که مهمانی های اداری ، استراحت چای ، غذاهای خیابانی ، جلسات و حتی صندلی های اداری آنها ، لیستی از آنچه مردم بیشتر از دست داده اند در مورد فضای کار خود هنگام شلوغ کردن از خانه است. این نظرسنجی روی پاسخ دهندگان در سطح و صنایع از جمله فناوری اطلاعات ، اینترنت ، مهمان نوازی ، منابع انسانی و سه مترو بزرگ – بنگالورو ، بمبئی و دهلی انجام شده است. این نظرسنجی توسط 3000 شرکت کننده به علاوه شرکت شد.

در اینجا برخی از ایده های کلیدی جمع آوری شده از نظرسنجی آورده شده است که نشان می دهد مردم بیشتر از همه در مورد دفاتر و روند پیش بینی شده در مورد نحوه کار در سال 2021 از دست داده اند:

“آرام باش و آبجو بنوش”

وقتی از آنها س askedال شد ، “چیزی که همه در مورد دفتر بیشتر از دست می دهند ، اما با صدای بلند نمی گویند” چیست ، اکثر پاسخ دهندگان توافق کردند که مهمانی های اداری را از دست می دهند – برای آبجو رایگان. در میان پاسخ های برتر ، حدود 33 درصد (LinkedIn) از پاسخ دهندگان همچنین گفتند که وقفه در درام خانوادگی به شدت از دست رفته است و حدود 23 درصد (توییتر) این یک نگاه اجمالی از کار در دفتر خود را از دست داده اند.

“من می خواهم صندلی خود را برگردانم!”

کار در خانه ما را به سمت کار در تختخواب ، مبل ، کیف حبوبات یا حتی کف خانه سوق داده است. اکثر پاسخ دهندگان در این نظرسنجی نشان دادند که آنها می خواهند به کار خود برگردند زیرا می خواهند صندلی های اداری خود را برگردانند. همچنین ، رضایت از حذف Zoom و آماده سازی یک جلسه یک به یک چیزی است که پاسخ دهندگان در هنگام بازگشت بیشترین انتظار را دارند.

“بازگشت به کار ، بازگشت به زندگی”

حدود 60 درصد پاسخ دهندگان “کمبود شرکت و کاهش ارتباط شخصی با همکاران” ، حواس او را در حین کار – مانند کودکان ، بازدیدکنندگان ، کارهای خانه و “یکنواخت بودن در یک محیط” به عنوان مهمترین دلایل بازگشت به کار کردن

“گیر ترافیک ، دیگر بهانه ای نیست”

حدود 76 درصد از دنیای پسا همه گیری مایل نیستند بیش از 5 کیلومتر را برای رسیدن به محل کار خود طی کنند. فضاهای کاری در نزدیکی خانه ها و محل های کار انعطاف پذیر نیاز روزانه است.

“ایمنی و بهداشت غیرقابل بحث است”

تقریباً دو سوم پاسخ دهندگان گفتند که هنجارهای سختگیرانه فاصله گذاری اجتماعی احتمال بسیار بالایی برای افزایش تمایل آنها برای بازگشت به دفتر دارند. یک رفتار کاملاً احتیاط آمیز و آشکار نسبت به ایمنی و بهداشت ، همان چیزی است که هر پاسخ دهنده در دنیای پس از همه گیری به آن متوسل می شود.

“وقت ناهار اداری باه است”

وقتی از آنها در مورد اهمیت استراحت ناهار س askedال شد ، 33 درصد پاسخ دادند که یک ناهار معمولی هنگام کار با همکاران و طرف شایعات اداری است. با این حال ، اگر این چیزی نیست که فرد بخواهد در آن افراط کند ، غذاهای خیابانی هنگام کار و پس از کار نیز به کمک می آیند.

“دلم برایت تنگ شده هر روز چایوالا بهایا”

بیش از 40 درصد موافق هستند که چیزی که در مورد دفتر از دست داده اند اما ترجیح می دهند آن را با صدای بلند بیان نکنند این است که آنها تپری ولی چای (غرفه چای محلی) را از دست داده اند

“سال 2020 تحولی عظیم نه فقط برای تجارت بلکه برای کل نژاد بشر در سطح جهان بود. این نحوه کار و زندگی ما را تغییر داد ، خطوط و حس زمان را محو کرد. همانطور که سال 2020 رو به پایان بود ، ما تصمیم گرفتیم که کمی خلق و خوی کنیم و از این رو ما در این نظرسنجی در پایان سال برنامه ریزی کردیم تا با صداقت و درستی بفهمیم که آیا مردم از دفترهای خود چه چیزی را از دست می دهند یا نه. و این نظرسنجی دیدگاه های واقعاً جالب و دمدمی مزاجی را نشان داد. نیازهای دقیق آنها را از محل کار در سال 2021 شناسایی کنید. ما اشتیاق را برای بازگشت به کار در یک محیط سالم و سالم مشاهده کردیم. “Vineet Singh ، رئیس مارک و بازاریابی در WeWork India از سیستم خارج شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>