مه 2021 تاروتسکوپ: فال تاروت برای هر علامت زودیاک

[ad_1]

سلام ، کودک ستاره! طالع بینی ماهانه تاروت شما – همچنین به عنوان تاروتسکوپ شناخته می شود ، که ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی را شامل می شود – برای کمک به شما در پیمایش 2021 اینجا هستند.

همانطور که می گویند ، دوش آوریل گلهای اردیبهشت می آورد. چه چیزی را در ماه آوریل می کاشتید؟ انتظار می رود مقیاس های کارمایی تعادل خود را پیدا کنند زیرا ما وارد یک ماه می شویم که به طور دوگانه توسط انرژی ثور و جوزا اداره می شود. ما ماه مه را با انرژی Venusian آغاز می کنیم که ما را به انجام کار ، راحتی و سرگرمی ترغیب می کند. با این حال ، ماه با انرژی مرکوریال جوزا به پایان می رسد که ما را ملزم می کند روی پاهای خود فکر کنیم و به ذات شوخ طبع خود ضربه بزنیم. ممکن است لازم باشد قبل از فرا رسیدن خرداد تصمیماتی بگیرید که احساس غیراخلاقی داشته باشید.

عطارد ، سیاره ارتباطی و که سریعتر به دور خورشید ما می چرخد ​​، در علامت سریع جوزا قرار خواهد گرفت و به همه ما این احساس را می دهد که از 3 مه تا زمانی که با عطارد رو به عقب هستیم ، روی یک شات سه گانه اسپرسو می دویم. 29 مه. غصه نخور! به سادگی از چند هفته آینده عاقلانه استفاده کنید. پروژه های بزرگ خود را به پایان برسانید ، هرگونه قرارداد را امضا کنید و از به روز بودن پاسپورت و شناسه خود اطمینان حاصل کنید.

با وجود ماه نو در برج ثور در 11 ماه مه ، از خود بپرسید که به چه (یا چه کسی) امیدوار هستید که متعهد شوید. اهداف مربوط به چرخه ماه را پیش رو قرار دهید و درباره اهداف بلند مدت و سرمایه گذاری که آماده پیگیری آن هستید ، روشن شوید. مشتری نیز داریم ، که ما را ترغیب می کند بزرگتر فکر کنیم و در 13 ماه مه وارد ماهی های رویایی شویم.

و به یاد داشته باشید که چقدر پیش رفته اید. در ژانویه موضوع همه چیز در مورد عروج بود. هنگامی که از گذشته خود یاد می گیرید ، می توانید بالاترین خود ارتعاشی خود را مجسم کنید. شما برای ایجاد تغییرات از خود س questionsالات سختی پرسیدید: امسال می خواهید چه کسی باشید؟ دوست دارید زندگی شما در آینده چگونه باشد؟

فوریه با ورود به ونوس – سیاره عشق ، رابطه جنسی ، زیبایی و پول – وارد دلو شد ، نشانه ای از مرکزگرایی و نوآوری. آب میوه های خلاق در جریان بودند ، مسیرهای شغلی در حال تغییر بودند ، و زندگی عاشقانه شما ممکن است کمی چالش برانگیز باشد.

ماه مارس تازه از اولین واپس گرایی عطارد در سال آغاز شد. مهم نیست که نشانه شما باشد ، مارس تلاش در جهت جا انداختن در شیوه های آگاهی از ذهنیت بود تا شما را از واقعیت ، اهداف و یا به طور کلی خود دور نکند. شما وقتی می توانید درسهای گذشته خود را عملی کنید بهترین خودتان هستید.

ما سعی کردیم از آوریل برای انرژی شفاف آن استفاده کنیم. عطارد در برج حمل آتشین و سریع گام به خورشید پیوست و ما را به تصمیم گیری سریع و محکم در مورد نحوه صرف وقت و انرژی خود دعوت کرد.

پس چه چیزی در پیش است؟ ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی برای تابلوی شما – یا تابلوی رو به رشد شما که می توانید در اینجا محاسبه کنید – تا سال 2021 با تاروتسکوپ های ماه مه شما ذخیره می شود.

(PS: راهنمایی بیشتری می خواهید؟ فراموش نکنید که فال هفتگی خود را بررسی کنید زرق و برق.)

گتی ایماژ

تاروتسکوپ Aries & Aries Rising

مه من یک ماه پر از همکاری و پویایی جدید خواهد بود ، دوست برج من. انرژی آتش خود را برای بهبود زندگی خود مهار کنید. طالع بینی تاروت برج حمل خود را برای مه 2021 کامل اینجا بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>