موسس مراقبت از روش Roys روتین مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

چه محصولاتی باعث برش می شوند؟ در ادامه بخوانید که کرم ضد آفتاب با گچ سفید صفر ، ماسک چشم گرم و لوکس و ماسک زردچوبه که همه چیز را شروع کرده است ، بخاطر اینکه رویه مراقبت از پوست را رها می کند ، ادامه دهید.

پاک کننده های من

من در واقع صورتم را صبح تمیز نمی کنم. از آنجا که من در کارهای شبانه خود بسیار هدفمند و عمدی هستم ، اعتقادی به پر کردن بیش از حد پوست صورت ندارم. و چون من دیشب کاملاً مرطوب شدم ، می خواهم نفوذ به پوست من ادامه یابد. من فقط کمی آب به صورتم می پاشم تا تمام گه هایی که در خواب ایجاد می شوند در چشمان ما و همه اینها ، به عنوان نوعی بیدار شدن از بین برود.

در شب من با پاک کردن آرایش خود با پاک کننده آرایش Bioderma برای پوست های حساس شروع می کنم. من آن محصول را دوست دارم زیرا تا آنجا که ممکن است به آب نزدیک است ، اما همچنین همه چیز را از هر گوشه و کنار خارج می کند. و سپس من هر شب از پاک کننده زغال سیاه بوشیا استفاده خواهم کرد. این یک لایه برداری ملایم و سبک را انجام می دهد ، بدون اینکه پوست را بیش از حد از بین ببرد. احساس تنش در پوست من ایجاد نمی کند.

آب پاک کننده میسلار Bioderma Sensibio H2O

آب پاک کننده میسلار Bioderma Sensibio H2O

پاک کننده زغال سیاه سم زدایی Boscia

پاک کننده زغال سیاه سم زدایی Boscia

لایه بردار من

هفته ای سه بار ، من شب ماسک زردچوبه خود ، لایه بردار فعال کننده Glow استفاده می کنم. این یک پاکسازی فوق العاده عمیق است که نه تنها پوست را تمیز می کند بلکه به صورت فیزیکی لایه برداری می کند و به سطح مجدد بافت کمک می کند.

لایه بردار فعال کننده Aavrani Glow

لایه بردار فعال کننده Aavrani Glow

و به خصوص در زمستان ، نمی خواهید خیلی مرتب این کار را انجام دهید. این باعث می شود پوست خام و بیش از حد در معرض دید باشد – حتی گاهی اوقات فقط می توانم از آن در ناحیه T خود استفاده کنم. و سپس در تابستان ، من به تمام صورت نیاز دارم ، مانند گوشهایم. این محصول مورد علاقه من است ، زیرا بسیار قابل انعطاف برای شرایط است. من می توانم از آن به عنوان یک درمان لکه ای استفاده کنم که احساس می کنم آکنه هورمونی سر خود را بزرگ کرده است و زردچوبه جریان خون را فعال می کند ، بنابراین بلافاصله به تسکین التهاب زیر پوست کمک می کند.

دو ماده اصلی فعال دیگر چریش و عسل است. من عسل را مخصوصاً برای کمک به آبرسانی به پوست و عدم داشتن اثر سست کننده بیش از حد ، اضافه کردم ، چیزی که من فقط از مادربزرگهایم در حال رشد آموختم. و سپس چریش برای لکه ها ، آکنه و قرمزی ، به ویژه تحریک ، شگفت انگیز است. یادم می آید ، پدرم در بزرگ شدن به من نشان می داد که چگونه برگ ها را می جوید ، زیرا این یک ضد باکتری است و به تقویت لثه ها و دندان های شما کمک می کند.

سرم من

بعد از لایه بردار از سرم ترمیم کننده تعادل استفاده می کنم ، که در واقع همان چیزی است که فهمیدم در زمستان به جای مرطوب کننده های بیشتر به آن احتیاج دارم. تفکر کلاسیک این است که در زمستان به مرطوب کننده بیشتری نیاز داریم. اما واقعاً ، ما باید به این فکر کنیم که چگونه مرطوب کننده هایمان برای ما بهتر کار کنند. من عاشق این سرم هستم؛ من هر روز دو بار از آن استفاده می کنم. این به مرطوب کننده شما کمک می کند تا عمیق تر به داخل پوست نفوذ کند ، و آن مانع رطوبت طبیعی را که داریم تقویت کنید ، به طوری که در واقع برای مدت طولانی تری آبرسانی از مرطوب کننده را حفظ می کند. این توسط روغن درخت چای ، بابونه و خیار فعال می شود ، بنابراین یک اثر فوق العاده خنک کننده ، تسکین دهنده و مغذی بر جای می گذارد ، که بلافاصله بعد از لایه بردار آن را دوست دارم. از منظر حسی مانند یک تجربه خوب مانند یین یانگ است.

سرم ترمیم کننده تعادل Aavrani

سرم ترمیم کننده تعادل Aavrani

کرم های چشم من

شب ها در زمستان ، مقداری روغن True Botanicals Pure Radiance را به اکسیر چشم اضافه می کنم. من آن را دوست دارم زیرا دارای دانه پاپایا است که برای سیاهی چشم بسیار مناسب است و من آن را به نوعی ماساژ می دهم. من فکر می کنم نکته اصلی در مورد کرم های دور چشم که باید به خاطر بسپاریم این است که استفاده از آن به تنهایی انجام می شود ، زیرا شما آن قسمت از پوست خود را که شکننده است ماساژ می دهید و نسبت به عدم حرکت سریعتر واکنش نشان می دهد. به عنوان مثال ، اگر مجاری اشك را مسدود كرده باشید یا آرایش خود را به طور كامل نشویید ، پف كرده و مایعات جمع می شود. بنابراین حتی اگر کرم دور چشم ندارید ، من فقط با استفاده از مرطوب کننده شما شروع به استفاده عمدی از آن در زیر و اطراف چشم خود می کنم تا فقط ببینید که این رویکرد عمدی چقدر تفاوت ایجاد می کند. من سعی می کنم یک آیین را با هر محصولی همراه کنم ، بنابراین عاشق ماساژ و یوگای صورت هستم.

روغنهای درخشان خالص گیاهان واقعی

اکسیر جوان سازی چشم Aavrani

اکسیر جوان سازی چشم Aavrani

مرطوب کننده من

من فقط در زمستان از مرطوب کننده استفاده می کنم. در تابستان به سرم و ضد آفتاب می چسبم. صبح و شب ، من از نرم کننده Hydra-Whip خود استفاده می کنم که با چند قطره روغن معمولی بذر گل محمدی مخلوط شده است. Hydra-Whip در حال حاضر روغن هسته گل محمدی دارد ، اما در زمان زمستان ، من به آن روغن و مواد غذایی اضافی نیاز دارم.

نرم کننده هیدرا-شلاق Aavrani

نرم کننده هیدرا-شلاق Aavrani

روغن دانه گل سرخ فشرده ارگانیک 100٪ ارگانیک

روغن دانه گل سرخ فشرده ارگانیک 100٪ ارگانیک

من پس از راه اندازی Aavrani ، The Ordinary را کشف کردم ، زیرا می دانستم که در زمستان به یک تقویت اضافی نیاز دارم. من نمی خواستم به خطر اضافه کردن ماده ای بپردازم که به طور بالقوه با شلاق به خوبی ترکیب نشود ، بنابراین فکر کردم ، چرا فقط یکی از عناصر موجود در اینجا را که به آن نیاز دارم به حداکثر نمی رسانم؟ این مارک به دلیل فلسفه آنها درباره مواد اولیه خام و تمیز برای من بسیار جذاب بود. این بسیار منطبق با آنچه من در واقع معتقدم است ، به گونه ای که در نهایت این شفافیت را به مشتریان می دهد. من بلافاصله به آن مارک اعتماد کردم و از سال 2018 شروع به استفاده از آن کردم و تا به امروز هنوز روغن دانه گل محمدی آنها را تهیه می کنم. من از آمازون به طور هم زمان مثل سه خرید می کنم. این ترکیب به خوبی مخلوط می شود ، رطوبت را به شکلی که من نیاز دارم قفل می کند و آنقدر روغنی سبک است که احساس سنگینی در صورت نمی کند در حالی که به عنوان یک آغازگر تقویت کننده کوچک برای آرایش من نیز به کار می رود.

SPF من

در تابستان ، بعد از شستن صورتم با آب ، فقط از La Roche Posay SPF استفاده می کنم. این یک ضد آفتاب تمیز – اما نه فیزیکی – است ، زیرا با رنگ پوست من ، ضد آفتاب های فیزیکی بسیار خاکستری می شوند. من این ضد آفتاب را خیلی دوست دارم چون خیلی خوب با پوست من ترکیب می شود و چرب نیست.

ضد آفتاب مخصوص صورت مایع La Roche-Posay Anthelios SPF 60

ضد آفتاب مخصوص صورت مایع La Roche-Posay Anthelios SPF 60

مرهم لب من

در زمستان از کره لب Weleda Skin Food استفاده می کنم. من دوست دارم که آنها چنین رویکردی عمدی نسبت به مواد تشکیل دهنده دارند – چیزی که در مورد مراقبت از پوست و مواد تشکیل دهنده آن است ، مثل اینکه ما همیشه چیزهای جدید می خواهیم ، اما در واقع مواد مورد استفاده طولانی مدت است که در برابر آزمایش مقاومت کرده است. زمان. من همیشه دوست دارم مارک ها و شرکت هایی را ببینم که ریشه در مواد تشکیل دهنده آنها در مدت زمان طولانی داشته است. این مارک در سال 1921 تاسیس شد ، بنابراین من همیشه به دنبال کمی اعتماد از مارک هایی هستم که استفاده می کنم.

کره لب غذای پوستی Weleda

کره لب غذای پوستی Weleda

ماسک چشم من

من همیشه با مراقبت از چشمانم روال خود را تمام می کنم. من با بیرون بردن مخاطبینم شروع می کنم. من تمام روز روی صفحه هستم و تمام شب به صفحه ها خیره شده ام ، بنابراین چشمانم خشک تر از همیشه است. من در واقع یک رویکرد عمدی برای آبرسانی به چشمانم نیز دارم. این چیزی است که من به عنوان زیبایی در مورد آن فکر می کنم که ممکن است مردم لزوماً آن را با زیبایی مرتبط نکنند ، اما تأثیر دارد. من از چند قطره روغن روان کننده سیستان استفاده می کنم ، اما بعد از آن مقداری گرم درمانی روی چشم هایم انجام می دهم تا مجاری اشکی را که از نور آبی که گرفته است مسدود کرده و همه آب را تبخیر کند. من چاره ای ندارم که به صفحه خود نگاه نکنم زیرا ماسک حرارتی می پوشم ، و این به من کمک می کند در چند روز بازتاب عمدی چند دقیقه را در روز بگیرم ، حتی در روزهایی که همه چیز دیوانه است. این فقط مرا به جایی که پایم است بازمی گرداند و نه به جایی که ذهنم برود.

ماسک چشم گرم شونده Topoint

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>