موضوعات مروری کمرنگ با عکس ها: چرا ارزش آن را دارد

[ad_1]

همانطور که Supreme در همه جا به حیوانات پرندگان حساس است ، ژل Topicals Faded و ماسک Like Butter تقریباً گردآورنده موارد موجود در فضای مراقبت از پوست هستند. علی رغم اینکه فقط در تابستان سال گذشته راه اندازی شد ، Topicals به سرعت پیروان فرقه ای را توسعه داده و به ندرت در انبار موجود است – هم در وب سایت خود و هم در سایر خرده فروشان. در واقع ، این برند در Sephora.com وارد این هفته شد و بلافاصله در عرض فقط 45 دقیقه به فروش رسید.

نام تجاری – که در حال حاضر فقط از دو محصول تشکیل شده است – ارزش تبلیغات گسترده را دارد. من شخصاً به لطف محصولات فوق هدفش (یکی برای آکنه و لکه های تیره ، دیگری برای اگزما) و مأموریت ایجاد شعله ور شدن پوست به آن علاقه مند شدم. هیچ گونه تبلیغ پوستی مثبت یافت نمی شود ، این مارک تجاری در واقع کار با آنچه شما دارید ، و استفاده حداکثر استفاده از شکست و شعله ور شدن ، انتظارات جامعه لعنتی است. بعلاوه ، بسته بندی به زیبایی جهنم است و به نظر جالب در Instagram و حمام من می رسد. و این واقعیت که توسط دو زن رنگی زیر 25 سال ایجاد شده است ، مایه کیک بالای کیک است.

این واقعیت نیز وجود دارد که محصولات فوق العاده خوب هستند. من از زمان راه اندازی مارک تجاری از ژل Topicals Faded استفاده کرده ام و این یکی از بهترین مواردی است که در تمام سال امتحان کرده ام (چه رسد به این که هنگام آزمایش برای زرق و برق جوایز زیبایی). همانطور که از نام آن مشخص است ، ماموریت اصلی ژل-سرم این است که به آرامی علائم تیره و زخم های آکنه را از بین ببرد ، اما همچنین می تواند برای مقابله با هر گونه آکنه فعال مورد استفاده قرار گیرد. ترکیبی از اسیدهای کوجیک ، آزلاییک و ترانکسامیک جایی است که محصول بیشترین قدرت محو شدن خود را از آن می گیرد ، در حالی که نیاسینامید با التهاب مبارزه می کند و رنگ پوست را یکدست می کند ، سیکا آرام می شود و ریشه شیرین بیان روشن می شود. (Topicals دارای تجزیه بسیار عالی دقیقاً در مورد کاری است که هر ماده سازنده در وب سایت خود در صورت کنجکاوی انجام می دهد.)

در حال حاضر هم با آکنه فعال روبرو هستم و هم با مجموعه ای از علائم قرمز ناشی از شکستگی سالها. این زخم ها تقریباً در سراسر صورت من وجود دارد ، اما خوشه های متمرکز بر روی هر گونه از یک شکستگی خاص دردناک بیشتر از همه من را آزار می دهد. این مارک توصیه می کند که روزانه Faded را در سراسر صورت خود استفاده کنید ، اما از آنجا که من موضعی برای آکنه تجویز می کنم که ترکیبی از رتینول و بنزوئیل پراکسید است ، من هفته ای فقط سه بار از آن استفاده می کنم فقط روی زخم هایم تا صورتم را تحت فشار قرار ندهم. من هرگز تحریک یا پاکسازی را تجربه نکرده ام ، اما بدانید که این یک محصول شدید است. من توصیه می کنم با استفاده از آن چند بار در هفته و هر روز برطرف کردن ، فقط برای ایمن کردن آن راحت شوید.

هشدار دهید که از آنجا که این محصول حاوی گوگرد است و عطر ندارد ، کمی بوی دیوانگی می دهد. همانطور که در اولین باری که لوله را باز کردم قنداق شدم. بعد از چند بار استفاده به آن عادت کردم و می دانم که نام تجاری از آن زمان فرموله شده است ، بنابراین رایحه کمی ندارد اما هنوز هم باید از آن آگاهی داشت.

با این حال قول می دهم ارزشش را دارد. حدود شش ماه گذشته که من از Faded by Topicals استفاده و خاموش کرده ام ، متوجه روشن شدن قابل توجه بسیاری از زخم های خود شده ام. آنها کاملاً از بین نرفته اند ، اما به مراتب کمتر دیده می شوند ، که برای علائم قدیمی بسیار باورنکردنی است. اثبات واقعی عکس های قبل و بعد است: من این عکس ها را از یک اسکار جدیدتر با فاصله سه هفته و بعد از استفاده از ژل حدود سه بار در هفته گرفتم. این علامت هنوز کم رنگ است ، اما تفاوت آن بسیار انکارناپذیر است. (و از نظر شخصی حتی واضح تر به نظر می رسد – فریاد بزنید برای روشنایی آپارتمان در شهر نیویورک.)

قبل از.

شکارچی زیبا

بعد از.

شکارچی زیبا

تنها با 36 دلار پرداخت آسان برای پرداختن به احساس کمی بهتر در پوست خودم ، یعنی اگر بتوانم دستان خود را روی یک لوله بگذارم ، پرداخت می شود.

تصویر محصول

به دنبال توصیه های باورنکردنی محصول هستید؟ به تمام 265 برنده مسابقه بروید 2021 زرق و برق جوایز زیبایی.

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید @bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>