مولی سیمز چگونه شب خوابم می برد

[ad_1]

مولی سیمز اولین سلبریتی نیست که پادکست راه اندازی می کند ، اما ممکن است در مورد آنچه که به اشتراک می گذارد بسیار باز باشد ، مخصوصاً وقتی صحبت از جذابیت جمعی ما برای زیبایی است. او می گوید: “زنان باید صادق باشند ، زیرا وقتی شما فرهنگ مشاهیر دارید که مردم می گویند ،” من واقعاً کاری نمی کنم [to my face]، “یا” من فقط اینجوری به نظر می رسم “، این شفافیت نیست. و این باعث نمی شود که شخصی که می شنود احساس خوبی نسبت به خودش داشته باشد یا حتی فکر کند که قابل دستیابی است. من همه برای جراحی پلاستیک هستم ، اما بیا ، بیایید در مورد آن صادق باشیم! “

این تفکر منجر به راه اندازی Lipstick on the Rim ، پادکست جدیدی با رسانه عزیز شد ، جایی که مدل ، نویسنده و خیرخواه در مورد همه چیز از “زیبایی ، سلامتی ، جراحی پلاستیک ، تغذیه ، رابطه جنسی و موارد دیگر” با بهترین دوست 17 ساله خود صحبت می کند. سال ، امسه گورملی. سیمز می گوید: “مادر من در زیبایی و سلامتی و به اشتراک گذاشتن آنچه مفید است بزرگ بود و من و دوست دخترانم نیز چنین کاری می کنیم.” زرق و برق “ما از یکدیگر حمایت می کنیم ، و من به عنوان زن فکر می کنم ، این واقعاً بسیار مهم است.”

با همین روحیه ، سیمز برنامه شبانه خود را در مورد چگونگی خواب راحت ، از جمله با ما در میان گذاشت همه محصولاتی که استفاده می کند و دمپایی های بسیار راحتی که در طول روز آنها را می پوشد.

کار روزمره

من برای خوابیدن منیزیم می خورم. اما من می توانم هر کجا ، هر زمان و روی هر سطحی بخوابم. نمی دانم این مربوط به سالها مدلینگ و اقتصاد نشسته در هنگام مسافرت به سراسر دنیا است یا نه ، اما من همیشه توانسته ام بخوابم. من همچنین یک لیوان شراب را دوست دارم. و هر از چندگاهی من کاکائوی داغ مانند Miss Miss یا Four Mushrooms by Foursigmatic می نوشم.

قوطی شیر کاکائو داغ Miss Milk Chocolate

مخلوط شکلات شیر ​​کاکائو Miss Miss

قوطی مکمل غذایی Four Sigmatic Mushroom Blend Mix

چهار ترکیب قارچ سیگماتیک

شمع هایی که همیشه به من احساس آرامش می دهند

من شمع های خود را دارم که دوست دارم ، مانند Golden Glow by Skylar و Feu de Bois از Diptyque کنار تختم.

شمع Skylar Golden Glow ، گرمسیری

شمع Skylar Golden Glow

Feu de Bois Diptyque شمع آتش چوب

شمع Feu de Bois توسط دیپیک

آنچه در حال حاضر روی تختخواب من نشسته است

همین الان دارم می خوانم یک دختر ناشناس توسط گریر هندریکس و سارا پکنان. واقعا خوبه. و لیزا جواهر خانواده طبقه بالا بسیار خوب است و همچنین Lacey Crawford یادداشت هایی در مورد خاموش کردن.

یک دختر ناشناس از گریر هندریکس ، سارا پکنان

دختری گمنام: رمانی از گریر هندریکس و سارا پکنان

خانواده طبقه بالا: رمانی از لیزا جول

خانواده طبقه بالا توسط Lisa Jewell

یادداشت هایی درباره سکوت توسط کتاب لسی کرافورد

نکاتی درباره سکوت: خاطره ای از لسی کرافورد

آنچه قبل از خواب تماشا می کنم

شوخی در مورد مولی پیر اینجا این است که او هفت دقیقه از چیزی را می بیند و به خواب می رود ، اما من دارم تماشا می کنم بنده در Netflix. واقعا خوبه.

لوازم ضروری مراقبت از پوست در شب من

اگر برای پاک کردن آرایش خود عجله دارم ، از یک دستمال مرطوب Neutrogena یا آب مایسل استفاده می کنم ، اما در غیر این صورت از پاک کننده کف کف Fuwafuwa Seiso JBeauty استفاده می کنم که باورنکردنی است. من کیت Experience آنها را نیز دوست دارم ، که دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید ، و برای پوست های حساس و سرامیدهای آرامش بخش و آبرسان بسیار مناسب است. جورجیا لوئیز یک مرهم پاک کننده بسیار زیبا می سازد تا تمام آرایش شما پاک شود.

پاک کننده کف Seiso JBeauty Fuwafuwa

پاک کننده کف Seiso JBeauty Fuwafuwa

Seiso JBeauty Experience Kit

Seiso JBeauty The Experience Kit

جورجیا لوئیز مرهم پاک کننده و پاک کننده آرایش

پاک کننده و پاک کننده آرایش جورجیا لوئیز مرهم

پس من Skinesis Overnight Facial سارا چاپمن را دوست دارم. آن محصول دیوانه است! و خط زیبایی تمیز ، MARA ، برای پوست های حساس بسیار مناسب است. من عاشق روغن صورت آنها هستم.

پمپ صورت Sarah Chapman London Skinesis Overnight

صورت سارا چاپمن Skinesis

روغن صورت جهانی MARA در بطری سبز آبی

جلبک MARA + روغن صورت جهانی مورینگا

روغن صورت MARA Algae Retinol در قطره چکان

گل مروارید شب MARA + روغن صورت جلبک چای سبز

برای کرم های دور چشم ، OLEHENRIKSEN Banana Bright Eye Creme و TATCHA’s Silk Peony Eye Cream را دوست دارم.

کرم دور چشم روشن موز Ole Henriksen ، شیشه نارنج

کرم دور چشم موز OLE HENRIKSEN

کرم سفید ذوب کننده گل صد تومانی TATCHA شیشه سفید

TATCHA کرم دور چشم ذوب کننده گل ابریشم

دمپایی ، روپوش و دمپایی که مشتاقانه می پوشم

من عاشق چاپ لیبرتی هستم. من با Lunya و Nevins وسواس دارم. این دو یافته جدید من است. آنها بسیار زیبا و نرم و راحت هستند. من با MISA ، یک روپوش مرجانی زیبا که مانند ابریشم و زیبا است هدیه گرفتم. جیمز پرس یک سفید درست می کند که بسیار عالی است. و من دمپایی های خودم را از ترمه برهنه دوست دارم. من آنها را همه جا می پوشم. آنها همچنین یک روپوش عالی ترمه درست می کنند.

نرم ترین ملحفه و ماسک چشم

من عاشق جلد بالش اسلیپ و همچنین ماسک چشم ابریشمی آنها هستم. و همچنین یک هدیه عروسی از آن شرکت معروف پارچه پارچه ای در سوئیس به نام Schlossberg گرفتم و آنها فوق العاده هستند

روبالشتی ابریشمی را به رنگ صورتی رژگونه بریزید
ماسک خواب ابریشمی را به رنگ بژ بلغزانید

من شب بهتر می خوابم و می دانم …

دانستن اینکه بچه هایم با من هستند. تا وقتی که حالشان خوب است ، حال من خوب است.

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام در دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>