مومیجی نیشیا ، 13 ساله ، برنده اولین مدال طلای اسکیت بورد زنان در المپیک توکیو است

[ad_1]

وی گفت: “من فکر نمی کردم که بتوانم برنده شوم ، اما همه اطراف من را تشویق می کردند ، بنابراین خوشحالم که توانستم شیار خود را پیدا کنم.” روزنامه گاردین بعد از واقعه

با رفتن به مراسم افتتاحیه ، شانس مدال نیشیا به لطف عملکرد وی در مسابقات جهانی خیابان در رم ، جایی که در 6 ژوئن نقره گرفت ، بسیار خوب به نظر می رسید.

پیروزی نیشیا یک جارو اسکیت بورد خیابانی با مدال طلا را در خاک ژاپن تکمیل کرد. روز یکشنبه ، یوتو هوریگوم در مسابقات مردان پیروز شد تا اولین قهرمان المپیک در این مسابقات شود.

بسیاری از رقبا از اجرای خود در توکیو به عنوان نمونه ای درخشان از رشد اسکیت بورد بانوان ، ورزشی که از نظر تاریخی تحت الشعاع مردان قرار گرفته است ، جشن گرفتند.

ماریا دوران ، اسکیت باز آمریکایی به ESPN گفت: “این کل بازی را تغییر خواهد داد.” “این مانند باز کردن حداقل یک درب است ، می دانید ، بسیاری از اسکیت بازانی که با والدین خود مکالمه می کنند و می خواهند اسکیت سواری را شروع کنند.”

وی گفت: “من تعجب نمی كنم اگر امروز احتمالاً 500 دختر تخته دارند.”

در تاریخ 4 آگوست ، اسکیت بورد بانوان با حضور در پارک یک مسابقه ادامه خواهد یافت که در آن یک پدیده 13 ساله دیگر ، اسکای براون بریتانیایی و برایتون زونر از تیم ایالات متحده ، جوانترین دارنده مدال طلا در بازی های X 2017 حضور دارند.

این پست در اصل در ظاهر شد خود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>