موهای آب نبات نارگیلی مانند چراغ حلقه ای توکار است

[ad_1]

آیا به دنبال یک روش تازه برای اضافه کردن برخی موارد برجسته به موهای خود بدون سفید شدن کل سر خود هستید؟ بیش از این به موهای آب نبات نارگیل نگاه نکنید ، آخرین روند روشنایی که فوق العاده چاپلوسانه و پاداش است – در تصاویر عالی به نظر می رسد.

همه چیز این است که مطمئن شوید روشن ترین و بورترین تکه های موی شما به سمت جلوی سر شما هستند در حالی که اجازه می دهید بقیه به طور طبیعی مخلوط شوند. به این ترتیب شما تن های متنوعی دارید و نیازی به نگهداری مداوم ریشه نخواهید داشت ، اما هنوز قطعات پلاتینیومی که از نظر استراتژیک قرار داده شده اند وجود دارد تا نور را انتخاب کنید.

کاریسا شاود ، رنگ شناس در سالن ماکسین در شیکاگو ، به ما می گوید ، “برجسته سازی قاب های چروکیده و متراکم چهره ، مواردی است که این فوق العاده را مد روز می کند.” به گفته Schaudt ، این ظاهر “متناسب با هر نوع بافت مو است اما بهترین مدل لباس برای خانم هایی است که به دنبال آن مدل موهای بلوند هستند”.

طول و تعداد فرآیندهای لازم برای دستیابی به رنگ دلخواه شما به میزان سبک و روشن بودن و یا در حال حاضر تیره بودن و یا پردازش موهای شما بستگی خواهد داشت. اما این کار باید خیلی راحتتر از یک عادت کامل بلوند باشد. Schaudt توصیه می کند ، “از رنگ گرایان خود بخواهید که خط موهای شما را با شدت بور دور صورت شما خالی کند ،” و به آنها بگویید “فویل ها را با یک جوش جزئی جوش داده و از قسمت طبیعی گردن خارج کنند تا کنتراست باقی بماند.”

جایزه ، این ظاهر تقریباً یک چراغ حلقه ای داخلی است:

اگر به دلیل نکات برجسته و تیز در مورد موهای آب نبات نارگیل عصبی هستید ، سلام ، ما شما را سرزنش نمی کنیم. خورشید ممکن است محو شود ، اما خاطرات برای همیشه ماندگار هستند. چه بخواهیم و چه نخواهیم ، این سبک دوباره به آن وارد شده است. نکات جالب توجه در تابستان امسال اتفاق می افتد ، چهره هایی از هر شکل و اندازه را قاب می کند و صادقانه بگویم ، فکر می کنیم این به خاطر TikTok باشد. وقتی بچه ها به این نتیجه رسیدند که همه ما باید موهایمان را از وسط جدا کنیم ، فقط زمان آن بود که آنها این روند خاص را برگردانند. ما پیش بینی می کنیم همه تا پاییز چین دار می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>