موهای اسپند ذوب جالبترین سایه ظریف تابستان است

[ad_1]

یک چیز در حال روشن شدن است: این تابستان تعویض مو است. اگرچه گزینه های زیادی برای تغییرات عمده وجود دارد ، اگر به دنبال چیزی ظریف هستید ، موهای اسپند ذوب شده را در نظر بگیرید.

سایه جالب توجه دارای ابعادی است و برای انتقال از یک بلوند سفید به رنگ طبیعی مو مناسب است. اگر سال گذشته شما را وادار کرده است که کمترین زمان ممکن را روی صندلی آرایشگاه بگذرانید ، این بسیار کمال است ، زیرا حداقل هزینه در این کار وجود دارد.

کاریسا شوود ، رنگ شناس در سالن ماکسین در شیکاگو می گوید: “این یک رنگ طبیعی دو بعدی با سلیقه است.” “ریشه های عمیق آن را جوان و طبیعی نگه می دارند ، و نورهای زیبا باعث می شوند که دو سایه با هم ذوب شوند و یک سبک بدون نقص ایجاد شود.” Babylights برجسته های فوق العاده زیبایی هستند که برای تقلید از سبک شدن موهای کودک کوچک در برابر آفتاب ساخته شده اند و طبیعی تر از هایلایت های معمولی یا چشم انداز طبیعی هستند.

موهای اسپند ذوب شده نیز قبلاً مورد تایید افراد مشهور قرار گرفته است. هایلی بیبر در طول یک سال گذشته در حال رشد بور درخشان خود است و رنگ آمیزی رنگ اسپند را دارد.

Schaudt می گوید این سایه برای مشتریانی که هزینه نگهداری کمتری دارند ایده آل است ، زیرا فقط در هر دو ماه می توانید با لمس تماس بگیرید. او همچنین به خصوص برای مشتریان خود با موهای مواج دوست دارد ، زیرا این بافت بعد را به وجود می آورد.

برای بدست آوردن نگاه ، شاود می گوید از رنگ شناس خود رنگ دو بعدی بخواهید. ابعادی در اینجا کلمه کلیدی است ، زیرا این همان چیزی است که به شما اثر جالب “ذوب شده” را می دهد. او توصیه می کند رنگ پایه خود را تیره تر کنید ، اما فقط یک تا دو سایه تیره تر از ریشه داشته باشید ، تا رشد کمتری داشته باشد. سپس از آن چراغ های جلوی نوزاد بخواهید ، و از آرایشگر خود بخواهید تا آنها را از طریق خط موی شما برای کمی روشنایی و سپس در وسط از انتهای موهای خود متمرکز نگه دارد تا جلوه ای کامل داشته باشد.

و البته ، تعداد زیادی عکس مثال بزنید. برای برخی از روندهای معروف روند ما حرکت کنید.

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>