موهای بلا حدید اکنون شکلاتی موکا و بسیار بلند است

[ad_1]

بلا حدید دوست دارد موهایش را عوض کند. او تنها در سال 2020 برجسته های پرزرق و برق گرفت ، موهای خود را برید و موهای خاکستری را آزمایش کرد (این یک فیلتر بود ، اما هنوز هم). و حالا او برای تابستان 2021 ظاهر جدیدی ارائه داده است: شکلات موکا.

رنگ آمیزی مو حدید ، جنا پری ، نام سایه را در اواخر ماه ژوئن در کنار این عکس از سوپرمدل در پاریس در اینستاگرام فاش کرد. او نوشت: “شکلات موکا برای عزیزمونbellahadid.”

همچنین ، طول را بررسی کنید: موهای حدید اکنون بلند است. فوق العاده طولانی مانند ، پایین پشت او طولانی است. او جسیکا گیلین آرایشگر را دارد که بخاطر آن تشکر می کند. (اینستاگرام ژیلین پر از عکس برای مدل مو و / یا طراحی مو است.)

ادوارد برتلوت / گتی ایماژ

و تا اینجا هستیم ، آیا می توانیم یک ثانیه وقت بگذاریم تا شلوار حدید را تحسین کنیم؟ نگاه کلی A + است.

مارک پیاسکی / گتی ایماژ

آیا تغییر بلا حدید باعث شده شما به فکر سبزه رفتن باشید؟ اگر چنین است ، فقط بدانید که رنگ وقتی کمی تیره تر از “منطقه راحتی” معمول شماست – به ویژه با برنزه تابستانی ، پرنشاط تر به نظر می رسد. سایه های سبزه به طور معمول برای افرادی که رنگ طبیعی موی آنها از طرف تاریک تا متوسط ​​است بهتر عمل می کند ، بنابراین این نکته را بخاطر بسپارید.

در اینجا آنچه را که می خواهید از سالن خود بخواهید که آمادگی برای غوطه وری را دارید بپرسید: یک رنگ فرایند تک ، حدود یک سطح سه یا چهار شستشو یا رنگ سرد. این رنگ ممکن است در عکسها سیاه به نظر برسد ، اما اگر سطح یک یا رنگ سیاه واقعی را انتخاب کنید ، درخشندگی کمتری را از دست خواهید داد.

با بسیاری از افراد مشهور که بلوند هستند (سلنا گومز ، لوسی هیل و بیلی ایلیش همه غرق در این کار شده اند) ، موهای قهوه ای بلا حدید یک تغییر سرگرم کننده است. هنگامی که این مدل برای اولین بار در سال 2016 وارد صحنه شد ، این رنگ امضای وی بود – و بسیاری فکر می کردند که باید خود را از خواهر بزرگتر جیگی متمایز کند. اما او مستقیماً رکورد را به ثبت رساند زرق و برق. “من نکردم واقعاً موهایم را رنگ کن تا خودم را از جیگی جدا کنم. وی گفت: از 14 سالگی شروع به رنگ آمیزی موهای خود کردم. “من آن را سیاه و آبی رنگ کردم و خط چشم استفاده کردم – من یک بچه پانک بودم. ممکن است سرانجام بخواهم بلوند شوم! “

حدید ، در واقع ، در سال 2019 بلوند شد. بنابراین چه کسی می داند: شاید او دوباره از آن روند استفاده کند. تا آن زمان ، افتخار شما شکلات موکا است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>