موهای بلوند سفید: 8 چیزی که آرزو می کنم قبل از سفید شدن می دانستم

[ad_1]

Lockdown دیده است که بسیاری از افراد بر روی موهایشان هسته ای می شوند. دعا لیپا پس از اولین رنگ صورتی ، رشته های خود را “اورنجینا قرنطینه” رنگ کرد. هیلاری داف از رنگ بلوند به آبی اقیانوس تغییر کرد و در TikTok چالش “فقط یک کار بد انجام داد” صدها نفر را مشاهده کرد که سعی در انجام کار رنگ آمیزی DIY دارند. بعضی عالی کار کردند. برخی … تصادف کردند و سوختند.

خوشبختانه من تاکنون در برابر تمایل به روشن شدن ریشه های کسل کننده خود در خانه مقاومت کردم و در عوض ماه ها از رشد مجدد (از طریق دندان قروچه) را در پیش بینی قرار ملاقات بعدی پذیرفته ام. به محض دسترسی حرفه ای ، من در حال رزرو هستم تا موهای خود را به سفیدترین حالت برگردانم.

سفر رنگی خودم جز تیلور سوئیفت جرقه ای نزد من بود. یک دقیقه او مانند من موزیک بود ، در لحظه دیگر ، او از این باب سفید بلوند برجسته رونمایی کرد و کاملاً خودش را متحول کرد.

چندین سال – و یک ظاهر جذاب و متالیک Met Gala – بعداً ، ممکن است موهای خود تیلور به مکان امن خود برگشته باشند ، اما وسواس من در مورد این رشته های متوقف کننده نمایش فروکش نکرده بود ، بنابراین من به سالن ارشد سالن لندن لری کینگ مراجعه کردم با هریت مولدون ، رنگ شناس موی ستاره ها (از جمله ملکه سفید کننده پیکسی لات) و متخصص بلوند همه جانبه ، رو به رو شوید.

موهای من قبل و بعد از سفید شدن آنها است.

چارلی تیتر

اکنون چندین سال بعد و هنوز هم تغییر مذهب داده ام (و کاملاً به هریت و بقیه اعضای حماسه لری کینگ اختصاص داده شده است) ، در اینجا راهنمای هشت مرحله ای من برای چیزهایی است که شما باید قبل از گرفتن موهای بلوند سفید بدانید.

1) با تقویم خود مشورت کنید

این تصمیمی نیست که باید به صورت تکانشی گرفته شود. داشتن موی بلوند سفید روشن یک تحول جدی است و عادت به برخی از آن ها می شود. من 24 ساعت اول را با وحشت سپری کردم که دیگر هرگز خودم را در آینه نخواهم شناخت و حداقل یک هفته طول کشید تا تشخیص دهم واقعاً چقدر دوستش دارم.

خوشبختانه یک هفته آرام و بدون هیچ برنامه ریزی بزرگی را پشت سر گذاشتم. اگر مثلاً یک عروسی یا یک مراسم خانوادگی برای شرکت در چند روز آینده داشته باشید ، توصیه نمی کنم که پرید. خیلی زیاد احتمال دارد که خاله جوان نفس نفس بزند و شما می خواهید با آن 100٪ اطمینان داشته باشید تا بتوانید آن را روی چانه بگیرید.

2) سایه های مختلف سفید وجود دارد

اگر فکر می کردید که فقط یک سایه سفید وجود دارد ، لازم است قبل از استقرار در صندلی سالن ، تحقیقات بیشتری انجام دهید. از سفید کننده خامه ای تا تقریباً بنفش ، سفید مرواریدی ، فکر خوبی است که به دنبال چه ظاهری هستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>