موهای جدید “Bronde” هایلی بیبر زیبا ترین راه برای جلوگیری از رشد مجدد ریشه است

[ad_1]

کاملاً بلوند نیست و کاملاً سبزه نیست. این جایی (واقعاً زیبا) در این بین است. بر روی رنگهای مو با نگهداری بالا حرکت کنید ، سایه ‘it-girl’ در حال حاضر کاملاً مربوط به bronde است. کیم کارداشیان این کار را می کند ، لیلی جیمز آن را انجام می دهد ، و اکنون ، هایلی بیبر نیز این کار را انجام می دهد.

آرایشگر موی بیبر ، آماندا لی ، آخر هفته به اینستاگرام رفت و رنگ جدید و غنی تری را که این مدل در حال حاضر دارد به اشتراک می گذارد.

شماره گیری آن از رشته های پلاتین که سال گذشته هیلی بیبر این زمان را داشت ، ترکیبی از عسل ، بادام و یک قهوه ای با رنگ سرد در ریشه (که خیلی نزدیکتر به سایه طبیعی مدل است) ، حرکت به سمت یک روش آرام پوشیدن را نشان می دهد مو رشته ای که رشته های ما را ترک می کند تا بدون نگرانی در مورد رشد مجدد ، کار خود را انجام دهند.

سایه ای است که کارداشیان اخیراً علاقه زیادی به آن داشته است. او چند هفته پیش برای رونمایی از موهای روشن تر خود ، که دارای لحنی نرم و ماسه ای است ، رنگ چهره او را بلند و تکمیل می کند ، به استوری های اینستاگرام می رود. در یکی از کلیپ ها ، شنیده می شود که وی می گوید: “خلو و کایلی فکر می کردند که می خواهند مرا به این رنگ مو کتک بزنند ، اما من آنها را دریافت کردم.”

این تغییر پس از آن اتفاق افتاد که خواهرش ، خلوص کارداشیان ، عکس برگشتی از خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت با عنوان: “دوست داشتن این تسویه حساب Bronde! آیا من به Bronde برمی گردم ؟؟؟ به من اطلاع دهید … Bronde به معنی مخلوط بلوند و قهوه ای است کسانی که نمی دانند … “

وقتی به سمت بهار می رویم ، این روند به موقع رنگ مو است ، زیرا رنگ طلایی گرم ، شرم آور است و برای همه کار می کند. اما همچنین یک سوئیچ هوشمندانه برای بورهایی است که ریشه آنها شروع به نشان دادن می کند. با دسترسی محدود به رنگ گرایان ، ممکن است بخواهید از ماده سفید کننده صرف نظر کنید و یک DIY راحت تر در خانه انتخاب کنید.

سیوبان جونز ، سفیر رنگ در سرپرستان ، می گوید: “کلید دستیابی به این رنگ این است که مقدار زیادی از رنگ پایه طبیعی خود را نشان دهید.” بنابراین اگر می توانید آرایشگر خود را از طریق تلفن یا FaceTime بگیرید ، از آنها بخواهید یک مشاوره مجازی بگیرند. “آنها می توانند در هنگام مشاهده عمق طبیعی سبزه یا بلوند تیره شما ، تنهایی متناسب با رنگ چشم و پوست شما را پیشنهاد دهند. این رنگ از رنگ نگهداری کمی برخوردار است بنابراین برای هر کسی که کمی رنگ خجالتی داشته باشد یا قادر به رفتن به سالن نباشد ، بسیار مناسب است. جونز اضافه می کند.

در حالی که شما نمی توانید موارد برجسته مانند موارد مثبت را ترکیب کنید (“با استفاده از براق کننده های ظریف سایه روشن ، آنها می توانند ویژگی های شما و همچنین حرکت و بافت را افزایش دهند ، اطمینان حاصل کنید که بیشترین سایه در اطراف صورت شما قرار گرفته است”) Siobhan) ، یک تغییر به bronde می تواند شما را برای قرار بعدی خود ملاقات کند. خط ترجیحی L’Oreal دارای طیف گسترده ای از سایه ها است تا بتواند به کسانی که تاریک تر و سبک تر می شوند توجه کند.

رنگ با روند کم نگهداری؟ ما در

این داستان در اصل در ظاهر شد زرق و برق بریتانیا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>