موهای خاکستری صدفی جالبترین روند جدید رنگ برای تابستان است

[ad_1]

انکار نمی شود ، موهای خاکستری بیشترین صحبت را در مورد سایه سال گذشته داشته است. مطمئناً ، برخی از افراد در حال چگونگی پوشش آن در حال گوگل بوده اند ، اما بزرگترین گفتگو در مورد نحوه پذیرفتن یا جعل آن بوده است. در هر صورت قدردانی جدی خاکستری اتفاق می افتد.

وقتی از آرایشگران از پیش بینی رنگ موهایشان برای سال 2021 س askedال کردیم ، تقریباً همه آنها خاکستری روشن را نشان می دهند. اما ما به ویژه متوجه شده ایم که یک سایه در حال خاموش شدن است. موهای خاکستری صدفی روند تازه ، نسیم و مروارید رنگی است که در سراسر اینستاگرام ظاهر می شود و برای تابستان بسیار مناسب است.

رنگ روشن و خاکستری سفید ، بلوند پلاتینیوم را با رنگ های براق و نقره ای براق کنار هم جمع می کند که شبیه لایه داخلی پوسته صدف است. مهمترین عامل شرطی سازی است. براقیت فوق العاده براق و مروارید چیزی است که این رنگ را بالا می برد ، به این معنی که ماسک های مو و درمان های براق بهترین دوست این سایه هستند.

جیمز پرایس ، استاد صاحب سبک در لری کینگ سالن ، می گوید: “در این فصل ما قطعاً شاهد ادامه زنانی هستیم که موهای خاکستری خود را در آغوش می گیرند.” ما نه تنها خاکستری های خدادادی خود را در آغوش خواهیم گرفت بلکه به گفته پرایس ، با کمک کمی از براق کننده ها ، رنگ ها و رنگ ها ، رنگ خاکستری را نیز خواهیم ساخت.

همچنین سایه های ترکیبی زیادی وجود دارد که خاکستری های طبیعی را در خود جای داده است ، اما با کمک رنگی که به زیبایی استفاده شده است بر آنها تأکید می کند.

آرون کارلو ، آرایشگر ارشد TRESemmé می گوید: “ما شاهد بسیاری از آرایش های نرم ، ظریف و براق خواهیم بود.” او فکر می کند که برای جشن گرفتن یا ترکیب خاکستری ها ، عکسهای نقره ای و رشته های درخشان زیادی را از طریق مو مشاهده خواهیم کرد. “انبوهی از مردم خاکستری را در آغوش گرفته اند ، بنابراین چند روش جدید شگفت انگیز برای تقویت سایه با تونرها و شامپوها خواهیم دید.”

همزمان با این رونق افزایش قیمت خاکستری ، بازار شاهد انفجار نوآوری است ، مارکهایی مانند جان فریدا ، ردکن و مروکانوئیل همه پیشنهادات خود را برای محافظت ، تقویت یا ایجاد رشته های خاکستری نقره ای افزایش می دهند.

سایه های اسپین آف نیز افزایش یافته اند. “بلوند قارچ” ، یک رنگ سبز براق ، اخیراً در Pinterest سر به فلک کشیده است ، سایت جستجو متوجه افزایش 308 درصدی در کاربرانی که به دنبال سایه هستند ، می شود. حتی بلا حدید با این روند بازی کرد. او بیش از قفل به TikTok رفت تا ویدیویی از او با موهای خاکستری را به اشتراک بگذارد. مسلماً ، این فیلتر واقعا واقعاً خوبی بود اما با چنین واکنش مشتاقانه طرفداران ، ممکن است وسوسه شود که آن را دائمی کند. چه کسی می تواند او را با سایه های بسیار زیبا سرزنش کند؟ برای برخی از ایده های مورد علاقه ما برای رنگ سفید خاکستری صدف بروید.

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour UK.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>