موهای سوفی ترنر دوباره قرمز شده است

[ad_1]

زنده باد سانسا استارک ، ملکه در شمال! سوفی ترنر فقط موهای خود را قرمز رنگ کرد ، رنگی که شخصیت او روی آن است بازی تاج و تخت معروف است ، و این به ما بزرگترین بازگشت های وستروس را می دهد.

ترنر در حالی که در یک بازی بیس بال Braves-Dodgers در آتلانتا با شوهرش جو جوناس حضور داشت ، برای JustJared ، ظاهر جدید خود را ارائه داد ، با مدل موی جدیدش.

این بازیگر همچنین برای نقش یکسان نمادین ژان گری در سریال موهای خود را قرمز پوشید مردان ایکس حق رای دادن ، که با ققنوس تاریک در سال 2019 ، همان سال بدست آورد فینال بنابراین این یک لحظه مهم برای طرفداران معروف ترین اثر ترنر است. ما مطمئن نیستیم که رنگ قدیمی جدید مربوط به نقشی است یا او فقط احساس می کرد که مدتی بلوند را دور بیندازد ، اما دلیل آن هرچه باشد ، عالی به نظر می رسد.

این بازیگر که مادر جدیدی است ، در یک استوری اینستاگرام به هوادارانش نگاهی به موهای او انداخت ، و یک سلفی آینه ای را که صورت او را پوشانده بود و نه یالش را منتشر کرد. در تصویر او پیراهنی را که روی آن تزئین شده است ، می پوشد ترش، نام آلبوم جدید ستاره نوجوان اولیویا رودریگو ؛ ترنر همچنین رودریگو را در پست برچسب گذاری کرد ، که به وضوح از روی ضبط ، سه راهی یا هر دو لرزش داشت.

اینستاگرام:sophiet

این تنها پست چشم نوازی نیست که ترنر اخیراً بارگذاری کرده است. در تاریخ 2 ژوئن ، به مناسبت آغاز ماه غرور ، ترنر یک داستان اینستاگرام جشن را با تعداد زیادی برچسب با مضمون پراید ، از جمله عبارات “با افتخار” ، “حرکت ، من همجنسگرا هستم” و “زمان نیست مستقیم و من هم نیستم. »باعث شد بسیاری از طرفداران و پیروان باور کنند که او به طور غیررسمی به عنوان دوجنسگرایانه ظاهر می شود.

“شما به من می گویی سوفی ترنر دو ساله است و او به جای من با جو جوناس ازدواج کرده است ؟؟؟؟؟؟” یکی از کاربران هیجان زده توییتر نوشت.

در اینجا امیدواریم که ترنر برخی از آنها را تولید کند بدست آورد در حالی که موهایش قرمز است ، در شبکه های اجتماعی مراجعه می کند. طرفداران علاقه زیادی به محتوا دارند و منظور من “هواداران” است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>