موهای منفجر دهه 90 بازگشت به سال 2021 و بهتر از همیشه

[ad_1]

در حالی که دهه 90 و اوایل اوضاع از چند ماه گذشته روند رو به پیشرفت داشته است – سال گذشته موهای زائد و شاخه های بافته شده بزرگ بودند – بیشتر به گرایش به انرژی و جوانی آن زمان مربوط می شد. این تأکید بر لهستانی مانند یک پدیده کاملاً پسا همه گیر احساس می شود. به علاوه ، این سبک ایده آل برای نشان دادن موهای پرده ای است که ممکن است نتیجه اولین بازدید شما از سالن در یک سال باشد.

الکس براون ، آرایشگر مشهور موافق است. او می گوید: “از قرنطینه خارج شدم و متوجه شدم كه بیشتر مشتریانم موهای سالم و در بعضی موارد طولانی ترین موهای خود را دارند.” “COVID واقعاً به مردم این فرصت را می داد تا موهای خود را استراحت داده و با خشك كردن هوا و استفاده از ماسك های مو در حالی كه از خانه خارج نمی شوند ، از آنها مراقبت كنند. یک انفجار حجیم و صیقلی بهترین راه برای به نمایش گذاشتن موهای زرق و برق دار و براق شماست. ”

انجام DIY نیز بسیار آسان است ، بنابراین اگر هنوز آماده رفتن به Drybar نیستید ، می توانید ظاهر خانه را تکرار کنید. اگر از تجربه شخصی صحبت کنیم ، کمی تمرین و مسواک مناسب برای سشوار لازم است ، در حالی که براون می گوید همه چیز در مورد محصول است. او از موسیقی Kerastase و Drybar برای حجم ، اسپری فوق العاده مه شکن رنگی Wow برای پایان دادن به لمس و اسپری Virtue The Finale Shaping برای نگه داشتن نور بسیار خوشش می آید.

موس موی حجم دهنده Kérastase Mousse Bouffante

موس موی حجم دهنده Kérastase Mousse Bouffante

موس تقویت کننده حجم بزرگ دریای جنوبی

موس تقویت کننده حجم بزرگ دریای جنوبی

اسپری براق کننده فوق العاده رنگی وای رنگ

اسپری براق کننده فوق العاده رنگی وای رنگ

اسپری شکل دهنده Virtue The Finale

اسپری شکل دهنده Virtue The Finale

پولکو می گوید راز یک فوران کلاسیک یک ابزار به همان اندازه کلاسیک است: غلطک های ولکرو. پس از اینکه موهای خود را با ضخیم شدن مانند ژل NatureLab Tokyo Perfect Volume Blowout Jelly آماده کردید ، موهای خود را در بخشهایی با یک برس بزرگ گرد (یا یک برس خشک شونده دو در یک اگر من مثل مهارت کمتری دارید) منفجر کنید. بعد از خشک شدن هر قسمت ، آن را با غلتک های بزرگ Velcro تنظیم کنید و بگذارید تا وقتی آرایش می کنید خنک شود.

برای اولین بار با موهای بزرگ آماده هستید؟ در زیر هر آنچه را که نیاز دارید خریداری کنید

NatureLab.  ژله پرفکت حجم کامل توکیو

NatureLab. ژله پرفکت حجم کامل توکیو

سشوار T3 Fit
Wet Brush BreakFree Smooth & Shine Round Brush

Wet Brush BreakFree Smooth & Shine Round Brush

غلطک های خودگیر گرفتن Conair
بهترین برس بادکننده: مارک تجاری زیبایی و خشک کن حجم دهنده Blo

خشک کن و حجم دهنده علامت تجاری Beauty Easy Blo

T3 حجم دهنده غلتک گرم LUXE

T3 Volumizing Hot Rollers Luxe

اسپری حجم خشک و ضخیم کننده بدون محدودیت IGK

اسپری حجم خشک و ضخیم کننده بدون محدودیت IGK

تصویر محصول

برس مو سشوار آمیکا

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>