موهای Cardi B صورتی پاستلی و کوتاه تر از همیشه در گرمی ها بود

[ad_1]

کاردی بی ، یکی از مجری های گرمی 2021 ، فقط نگاه خود را به شب نشان داد. طبق معمول ، او کاملاً خارق العاده به نظر می رسد – و در حال تغییر ظاهر خود است به گونه ای که بندرت می توانیم در رویدادهای پرآوازه مشاهیر مانند این رویداد ببینیم. کاردی برای مطابقت با کمد لباس متالیک و آینده نگرانه خود ، یک پیکسی صورتی-پاستلی با یک قسمت کناری عمیق پوشید.

تیم گلم دست راست Cardi مسئول این ظاهر است ، دقیقاً مانند بسیاری دیگر از چهره های شاخص رپ. توکیو استایلز آرایشگر از محصولات Joico برای دستیابی به سبک نبات پنبه ای Cardi استفاده کرد و Erika La’Pearl آرایشگر نیز با محصولات Labs Pat McGrath به این ضرب آهنگ کلاسیک Cardi رسید.

همانطور که استایلز گفت جذابیت، او بلافاصله پس از دیدن لباس آماده کاردی برای شب ، تصمیم به انتخاب این سبک فوق العاده کوتاه گرفت. “من همیشه با کولین کار می کنم [Carter, Cardi’s stylist]، برای دیدن کمد لباس زود هنگام ، و احساس کردم بهتر است که با موهای کوتاه برویم تا کمد لباس برای عملکرد برجسته باشد ، “Stylez می گوید.” ما شب قبل این مدل مو را به رنگ مشکی انجام دادیم و کاردی آن را دوست داشت ، بنابراین ما این کار را کردیم همان چیزی که در رزگلد وجود دارد [for Grammy night]”

با احترام از Joico

Stylez استاد سبک گیس است و این ظاهر گرمی قطعاً از این قاعده مستثنی نیست. وی پس از روشن کردن کلاه گیس از پیش برش داده شده ، آن را با استفاده از رنگ طلای رنگ طلای جویکو (پس از آن درمان رنگی با نام تجاری Defy Damage ProSeries 2 برای جلوگیری از شکستگی) رنگ آمیزی کرد. Stylez توضیح می دهد ، مهمترین نکته برای بازآفرینی این سبک در خانه همه به چسب کلاه گیس برمی گردد. او می گوید: “من دوست دارم از چسب Lace Grip برای نگه داشتن کلاه گیس هایم استفاده کنم.”

قبل از دادن قسط ، استایلز قبل از اینکه به کاردی اسپری JoiMist Firm Finish Spray بدهد تا موها را سر جای خود بمالد ، از روغن Joico Blonde Life Brilliant Glow Brightening Brightening Oil برای درخشش استفاده کرد. هنگامی که او سبک را کامل کرد ، او با استفاده از اسپری خلوص محافظ ضد رطوبت به علاوه برتری آن را به دست آورد.

کاردی – و وقتی در حین انجام این کار خیلی خونسرد به نظر می رسید ، به شما تبریک می گویم.

همه محصولات برجسته زرق و برق توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

این داستان در اصل در ظاهر شد جذابیت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>