موی پری دریایی آنیا تیلور-جوی در گلدن گلوب به طرز تکان دهنده ای زیبا است

[ad_1]

نگاه کنید ، همه ما موافقیم – بازیگران افراد زیبایی هستند که به هر منبع احتمالی دسترسی دارند تا حتی گرمتر به نظر برسند.

اما باید گفت موهای آنیا تیلور-جوی در گلدن گلوب یک تجربه مذهبی است. این پرده ای براق از پلاتین خالص است. به نظر می رسد ماه ، آرام گریه می کند. به نظر می رسد اسپری از بطری Veuve Clicquot است. ابریشم خام که از لبه کرم ابریشم بیرون می زند! این موها هستند که باعث می شوند باربی خودآگاه شود.

منظورم این است که او مانند یک پری دریایی به نظر می رسد که ملوانان را به سمت مرگ می کشاند.

تیلور-جوی جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال محدود را برای ملکه Gambit، و نباید استعداد استثنایی او را نادیده گرفت فقط به این دلیل که موهایش باعث شد با صدای بلند نفس نفس بزنم و بطری Olaplex را به قلبم ببندم.

این زن 24 ساله برای اولین بار در Globes خود نامزد دو بود ، برای بازی در اما و همچنین در ملکه Gambit. در دسته اول ، او به Rosamund Pike در باخت من خیلی مراقبم. در رده برنده خود ، او گروه مهیبی از بازیگران را شکست داد – کیت بلانشت در خانم آمریكا، دیزی ادگار-جونز در مردم عادی، شیرا هاس در غیرمتعارف، و نیکول کیدمن در لغو. و موهایش من و مادرم را وادار کرد که بگوییم ، “خدای من ، آیا این موهای واقعی او است ؟؟؟”

تیلور-جوی گفته است زرق و برق در گذشته او سشوار ندارد و ترجیح می دهد موهایش به صورت مولی خشک شود. من قصد دارم این اطلاعات را سرکوب کنم زیرا من با Revlon One-Step خود وابسته به کد هستم ، اما آنچه را که می خواهید با آن انجام دهید.

این یک شب عظیم برای قسمت جانبی است ، پس از ماه ها حمله و تجاوز و خسته بودن توسط پارتی های میانی مبارز ژنرال Z. موهای تیلور-جوی نه تنها در پهلو نیست بلکه بسیار شدید است ، مانند اواسط دهه 2000 داخلی – دختر راک با یک راز. آیا افرادی که سالها پس از آزادی American Idiot متولد شده اند ، می بینند که موهای شما بیش از نیمی از صورت شما افتاده است ، شیک است؟ باید دید ، اما گرگوری راسل ، آرایشگر موی تیلور-جوی ، استدلال شدیدی در این باره ارائه داده است.

و در اینستاگرام ، جرجی آیزدل ، آرایشگر وی ، بار دیگر ثابت کرد که شطرنج می تواند مد باشد:

در دنیای ایده آل ، زنان مسئولیت پرورش و نگهداری از آنچه که اساساً یک گیاه خانگی کاملاً سخت بر روی سر آنها است ، در همه زمان ها نیستند. پرورش سه فوت کراتین ، سفید کردن آن و مراقبت از آن مانند یک سگ نژاد باید یک سرگرمی اختیاری باشد ، نه یک نیاز شغلی برای زنانی که می خواهند روی صفحه باشند. و با این حال ، ما از آن لذت می بریم. تیلور-جوی گفت: “من فکر نمی کنم که نماینده من به من اجازه دهد سرم را اصلاح کنم.” زرق و برق برگشت در ماه مارس. برای ثبت – ما نیز دوست داریم که.

بله ، پدر سالاری زندان است و بله ، من می خواهم آن زندان از موهای آنیا تیلور-جوی ساخته شود.

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی از او پیروی کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>