“مکالمه با دوستان”: هر آنچه درباره “افراد عادی” بعدی تلویزیون می دانیم

[ad_1]

به نظر می رسید همه در حال عاشقانه محکوم به ماریان و کانل در هولو هستند مردم عادی، اگر من به شما رمان سالی رونی دیگری – در واقع ، اولین کار او – برای تلویزیون نیز اقتباس کنم ، چه می شود؟ بهتر است آن را بفهمید ، زیرا مکالمات با دوستان ، بر اساس رمانی به همین نام در سال 2017 ، به BBC و Hulu می رود. در اینجا هر چیز دیگری است که تاکنون می دانیم.

چه چیزی حتی در مورد چیست؟ اولین کتاب رونی گفتگوهای دو دوست صمیمی و عاشق شکننده ، فرانسیس و بابی را از طریق متن ، ایمیل ، پیام رسانی فوری و البته تعامل واقعی رو در رو دنبال می کند. وقتی این زوج با یک زوج متاهل بزرگتر درگیر می شوند ، اوضاع کدر می شود. اگر فکر کردی مردم عادی چنگ زده بود ، شما سوار وحشی شده اید.

“این تصمیمی بود که خودش تصمیم گرفت. ما مادامی که سلی رونی آن را بنویسد کار را از او سفارش خواهیم داد. ”پیرس ونگر ، مجری بی بی سی ، در ماه فوریه گفت. “ما فکر می کنیم که او بسیار هیجان انگیز است ، به شکلی که او می تواند در مورد زندگی جوانان به روشی کاملاً مستقیم و معتبر بنویسد.

متأسفیم ، احتمالاً باید کمی صبر کنیم. تقریباً تمام تولیدات تلویزیون به دلیل COVID-19 تعطیل شده اند (که حتی باعث نمایش هایی از این دست می شود داستان ترسناک آمریکایی برای بازگشت به صفحه نقاشی) ، هیچ جدول زمانی واقعی برای آن وجود ندارد CWF. در فوریه 2021 ، هولو تأیید کرد که نمایش در سال 2022 برگزار می شود.

چند قسمت است؟ بی بی سی در نهایت یک مجموعه کامل 12 قسمتی را به ما هدیه می دهد. طول قسمت ها 30 دقیقه خواهد بود.

از کجا در آمریکا پخش می شود؟ در 25 ژوئن سال 2020 ، هولو (که پخش شد) مردم عادی) به طور رسمی اعلام کرد که این برنامه همچنین جریان گفتگو با دوستان انطباق. “بئاتریس اسپرینگبورن” ، معاون اصلی محتوای هولو ، در بیانیه ای گفت: مردم. “پس از زنده کردن آن مردم عادی به یک پاسخ مثبت مثبت ، ما افتخار می کنیم که همین کار را انجام دهیم مکالمه با دوستان. ما از ادامه همکاری خلاقانه خود با سالی ، المنت پیکچرز ، لنی و بی بی سی که همکاری رویایی بوده ، بسیار هیجان زده هستیم. “

“ما دوست داشتیم با هولو کار کنیم مردم عادی– آنها یک تیم الهام بخش و بسیار با استعداد هستند و همه ما در Element خوشحالیم که در کنار دوستانمان در BBC ، در اقتباس صفحه نمایش اولین رمان باورنکردنی سالی رونی با آنها همکاری می کنیم ، مکالمات با دوستان ،“اد گینه تهیه کننده اجرایی اضافه کرد.

مردم عادی کارگردان و فیلمنامه نویس درگیر هستند. لنی آبراهامسون ، مدیر مردم عادی و اتاق ، که برای آن نامزد اسکار شد ، در کنار آن کارگردانی خواهد کرد مردم عادی نویسنده آلیس Birch ، که چندین قسمت از این سریال را می نویسد.

بازیگران. هولو برخی از بازیگران را در 17 فوریه سال 2021 اعلام کرد. آلیسون الیور نقش فرانسیس را بازی می کند. ساشا لین نقش بابی را بازی می کند. جو آلوین نقش نیک را بازی می کند. و جمیما کیرکه نقش ملیسا را ​​بازی خواهد کرد.

با انتشار اطلاعات بیشتر ، این پست به روز می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>