“مکسی” در نقد و بررسی Netflix: این فیلم فمینیستی مانند “دختران متوسط” است ، اما پاتریک شوارتزنگر رجینا جورج است

[ad_1]

هنگامی که من در دبیرستان تحصیل می کردم ، پسری که یک کلاس بالاتر از من بود ، صلیب خود را در صورت من تکان می داد و شعار می داد “قدرت مسیح شما را مجبور می کند”. یکی از دوستانش هنگام تمرین برای تولید مدرسه ما ، پشت صحنه پشت صحنه بسته شد خواننده عروسی. هر بار که من در AP Calc صحبت می کردم یک نفر دیگر سرکشی می کرد.

گرچه متوسط ​​دختران کاملاً در سالن های مدرسه خصوصی کوچک من وجود داشته اند ، اما برای من روشن است که روایت مشهور مبنی بر اینکه بچه ها با مشت زورگو می کنند در حالی که دختران از جنگ روانی استفاده می کنند ، مغالطه هالیوود است.

در هر فیلم نوجوان کلاسیک با محوریت دخترانه ، یک HBIC وجود دارد: متوسط ​​دختران ملکه جورج آن را بیاورید قرمز بزرگ آسان A است ماریان برایانت. برعکس ، پسران محبوب این فیلم ها اغلب به عنوان پسرهای خوب و ترسناک به تصویر کشیده می شوند که ادعا می کنند نمی دانند در مورد دوست دختر سابق وحشتناک خود چه کنند. (من به تو ، پیتر کاوینسکی و آرون ساموئلز نگاه می کنم.)

من تصور می کردم که بیشتر از همین زمان در آن حضور خواهم داشت موکسی، آخرین درام نوجوان که به نتفلیکس برخورد کرد ، ژاکت نامه نویس پیاده روی میچل ویلسون (پاتریک شوارتزنگر) را معرفی کرد و به ما اطلاع داد که اخیراً از اما جانسون (جوزفین لنگفورد) جدا شده است ، دختری که برای دومین سال متوالی به عنوان “بیشترین افتخار” انتخاب شد توسط همسن و سالانش. از این گذشته ، نزدیکترین هالیوود به ایجاد نوع پسران سمی که من با آنها بزرگ شدم جاش برایانت بود خاطرات پرنسس، اما حتی آن احمق به دستور سابقش ، لانا توماس ، میا ترموپولیس را فریب داد.

من اشتباه میکردم.

Colleen Hayes / NETFLIX © 2020

سیستم رتبه بندی زن ستیزانه از لیست “Most Bangable” ، استفاده شده توسط میچل و دوستانش ، طرح موکسی، پسندیدن دختران متوسط با خم شدن فمنیست. درام به کارگردانی امی پولر ویویان (هادلی رابینسون) ، گل گلی کمی نامرئی را دنبال می کند ، زیرا او با انتشار یک منطقه بی نام که همکلاسی های زن خود را در برابر همسالان جنسی ، کد لباس ، و مدیران متحد می کند ، تلافی می کند.

اما ابتدا ویویان توسط یک دانش آموز صریح و صریح تر به نام لوسی (Alycia Pascual-Peña) بیدار لرزیده می شود ، که بلافاصله هدف نوجوان محبوب قرار می گیرد. ویویان پس از رویارویی پر تنش در کلاس انگلیسی ، به خانم فمینیست باحال می گوید: “میچل را نادیده بگیر”. “او یک احمق است. او از کلاس دوم دبستان بوده است. “

لوسی پاسخ می دهد: “او خطرناک است.” و او هست. در پایان فیلم ، ما می فهمیم که روان پریشی میچل فراتر از مزاحمت های مربوط به لغو فرهنگ و تف دادن در قوطی های کک است. در حقیقت ، مقایسه او با رجینا جورج به سختی با رهبر ترسناک The Plastics منصفانه است: او سالهای بدتری دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>