مگان فاکس به انتقادات “مسخره” درباره او و مسلسل کلی سن

[ad_1]

مگان فاکس بیش از استانداردهای دوگانه هالیوود است – به ویژه هنگامی که صحبت از زندگی خصوصی او می شود.

در مصاحبه جدید با InStyle، بدن جنیفر ستاره کسانی را هدف قرار داد که اختلاف سنی فاکس و دوست پسر فعلی اش ، کالسون بیکر (معروف به مسلسل کلی) را مورد انتقاد قرار می دهند. فاصله سنی ترسناک مورد بحث؟ چهار سال.

“شما می خواهید در مورد پدرسالاری صحبت کنید؟” روباه می پرسد. “این واقعیت که او چهار سال از من کوچکتر است ، و مردم می خواهند مانند من با یک مرد جوان تر قدم بگذارند. او 31 ساله است ، و من 35 ساله. مسلماً او مانند 19 سال تمام زندگی خود را سپری کرده است ، اما 19 سال ندارد. در حقیقت کلونی 17 سال از همسرش آمال کلونی بزرگتر است.

فاکس ادامه داد: “چهار سال؟ برو خودت را لعنت کن” (اگرچه باید توجه داشت که این مصاحبه متوجه مصاحبه کننده نیست بلکه منتقدان او هستند). “ما می توانستیم با هم در دبیرستان تحصیل کنیم. این بسیار مسخره است که با زنان چنین رفتاری می شود.”

مثال: مگان فاکس تنها کسی نیست که در رابطه فعلی اش بچه دار می شود ، اما به هر دلیلی (* سرفه * زن ستیزی * سرفه *) ، او تنها کسی است که بارها در مورد محل زندگی آنها س theirال شده است. در حالی که فاکس سه فرزند – نوح ، بودی و سفر – را با همسر سابق برایان آستین گرین به اشتراک می گذارد ، MGK یک دختر 11 ساله به نام کیسی با دوست دختر سابقش اما کانون دارد.

فاکس می گوید: “اینقدر قضاوت وجود دارد.” InStyle، و اضافه كرد كه اغلب از او می پرسند ، “بچه هایت كجا هستند؟” روی فرشهای قرمز یا بیرون از منزل با بیکر. “آیا از پدرشان وقتی بیرون است می پرسی؟” او به طور فرضی شلیک می کند. “نه ، چون شما انتظار ندارید كه پدر همیشه در كنار بچه ها باشد ، اما من قرار است كه دیده نشوم و در خانه با بچه هایم باشم. آنها پدر و مادر دیگری دارند. من مجبور می شوم و گاهی اوقات نمی خواهم که آنها از آنها عکس بگیرند و آنها با من نمی آیند. در تمام این سال من بسیار متعجب شده ام که برخی از ذهنیت ها همچنان باستان هستند. ”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>