مگان فاکس و مسلسل کلی با کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر دیدار مشترک داشتند

[ad_1]

عاشقانه در هوای وگاس است. در روز شنبه ، 27 مارس ، کورتنی کارداشیان و دوست پسرش ، درامر Blink-182 ، تراویس بارکر ، در یک مسابقه MMA در کنار بازیگر مگان فاکس و دوست پسرش شرکت کردند – ببخشید نه دوست پسر ، او شعله دوقلوی او است – رپ Machine Gun Kelly ، در چه چیزی فقط می تواند به عنوان داغترین موضوع دو برابر تاریخ در همه زمان ها توصیف شود.

این چهار نفر در منطقه VIP Upe Apex مشاهده شدند ، در حالی که Francis Ngannou را به زیر زمین می کشد تا استیپ میوچیچ را سرنگون کند. از ژانویه ، در دستورالعمل های ایالت نوادا آمده است که ماسک باید در خانه پوشیده شود ، مگر هنگام غذا خوردن یا آشامیدن ، که از نظر فنی نیز وجود داشته است. بارکر و کارداشیان هر دو آب نبات چوبی را مکیدند ، که ممکن است راهی هوشمندانه برای “غذا خوردن” برای مدت طولانی باشد ، یا سلام ، شاید آنها فقط عاشق آب نبات چوبی هستند.

در حقیقت ، با بررسی بیشتر ، به نظر می رسد که آبنبات چوبی به نمادی از روابط کارداشیان و بارکر تبدیل شده است. هر دو آنها یک جفت پاپ به استوری های مربوطه خود در اینستاگرام ارسال کردند ، و کارداشیان کمی قلب به آنها افزود. جذاب!

اینستاگرام: @ kourtneykardash / @ travisbarker

اگرچه این دو زوج با هم نشسته بودند ، اما به نظر می رسد که آویزان گروهی است ، مخصوصاً با توجه به اینکه بارکر و کلی با هم آشنا هستند. مردم یادداشت می کند که آنها در آلبوم اخیر کلی با هم کار کرده اند ، بلیط های My Downfall. بارکر اخیراً یک فیلم کوتاه را دوباره در داستانهای اینستاگرام از خود و کلی “باهم” درگیر کرده است. وقت آن رسیده است که آنها کارداشیان را نیز در استودیو بگیرند ، فکر نمی کنید؟ این چهار ضلعی موسیقی را دور بزنید. لطفا آهنگ را به ما بدهید ما به اون نیاز داریم.

اینستاگرام:travisbarker

در روز ولنتاین ، مگان فاکس با احترام شاعرانه خود احترام شاعرانه ای نوشت و او را صدا زد ، “قلب من در خارج از بدن من آشکار می شود … در یک شبح برجسته پسر بی نظیر خوش تیپ ترین پسر… جادویی و جن زده… جنبشی و شکنجه شده… اثری و خطرناک… کیهانی less غیرقانونی… ابدی gen نبوغ خلاق … سفر احتمالاً خطرناک خواهد بود him اما هیچ مقصدی بدون او وجود ندارد… باربی باربی روز ولنتاین مبارک. او به طور طبیعی چندین عکس سلفی در این پست گنجانده است.

عاشق عشق هستم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>