مگان مارکل این لباس Everlane را دوست دارد – و در حال حاضر 60٪ تخفیف دارد

[ad_1]

به روزرسانی: 15 فوریه 2021 –

خبر خوب: لباس ژاپنی Everlane GoWeave Essential Jumpsuit ، که مهر تأیید Meghan Markle را دریافت کرده است ، به عنوان بخشی از فروش حماسه روز رئیس جمهور با نام تجاری تخفیف می یابد. این سبک کلاسیک در دو رنگ فصلی (اما هنوز هم بسیار متنوع) وجود دارد: یک عدد آبی غبارآلود و یک نسخه سبز زیتونی که هر دو در حال حاضر با 60٪ تخفیف مشخص شده اند.

لباس ژاپنی GoWeave Essential

لباس ژاپنی GoWeave Essential

Everlane لباس ژاپنی GoWeave ضروری

لباس ژاپنی GoWeave Essential

هر یک از آنها یک قطعه سرمایه گذاری عالی را بدست می آورند ، اما اگر فکر می کنید از رنگ مشکی قابل اعتماد مارکل خوشحال خواهید شد ، این کالا دوباره در انبار موجود است و با قیمت 120 دلار موجود است. شما انجام می دهید – و خرید خوشحال!

Everlane لباس ژاپنی GoWeave ضروری

Everlane لباس ژاپنی GoWeave ضروری

به روزرسانی: 25 سپتامبر 2019—

هشدار لباس سلطنتی!

در ماه گذشته در سفر سلطنتی او و پرنس هری به آفریقا ، مگان مارکل لباس مجلسی سیاه Everlane را از انگلیس خود برگرداند Vogue شلیک کنید – و بله ، هنوز موجود است.

کریس جکسون / گتی ایماژ

دوشس این قطعه را با پاشنه های مشکی و گوشواره های طلای بیانیه ای برای یک بحث در مورد زنان و تجارت در آفریقای جنوبی ست کرد.

کریس جکسون / گتی ایماژ

می توانید از اینجا خرید کنید.

Everlane لباس ژاپنی GoWeave ضروری

Everlane لباس ژاپنی GoWeave ضروری


داستان اصلی: 29 جولای 2019—

مگان مارکل تصمیم به عدم حضور در جلد بریتانیا گرفت Vogue ، انتخاب ویرایش مهمان در شماره ماه سپتامبر خود و در عوض “نیروهای تغییر” مورد توجه او قرار گرفت. وقتی نوبت به عکس گرفتن از جما چان ، یارا شهیدی ، لاورن کاکس و بقیه زنان برجسته رسید ، دوشس ساسکس در کنار سردبیر ادوارد اننینف ، هنوز در صحنه حضور داشت. و به سبک معمول مارکل ، او قطعه ای آسان و معقول از یکی از مارک های معروف خود انتخاب کرد.

در ویدئویی از پشت صحنه ارسال شده به انگلیس Vogueدر اینستاگرام ، مارکل دیده می شود که در حال خندیدن و تماشای برخی از عکسهای پیتر لیندبرگ با Enninful است. او یک لباس بلند سیاه و سفید بدون آستین به تن کرده است که هواداران به سرعت تشخیص دادند از Everlane است ، برندی که دوشس در گذشته بارها از آن استفاده کرده است.

مطابق با MeghansMirror (و “منبع ویژه آن”) ، مارکل لباس ژاپنی GoWeave Everlane را پوشید. در پنج رنگ – آبی غبارآلود ، زیتونی ، قهوه ای ، قرمز و رنگ سیاه دوشس انتخاب شده است – و در اندازه های 00 تا 16 است و با قیمت 120 دلار فروخته می شود.

Everlane لباس ژاپنی GoWeave ضروری

Everlane لباس ژاپنی GoWeave ضروری

مارکل در واقع در اولین حضور عمومی خود با پرنس هری ، در بازیهای Invictus 2017 در تورنتو ، لباس ادبیات Everlane را حمل کرد.

سمیر حسین

در نامه سردبیر سال 2019 خود ، Enninful از تجربه همکاری با مارکل در این باره نوشت: انگلیسی Vogue هنگامی که من برای اولین بار طرح های او را در مورد چگونگی به نظر رسیدن برخی از ویژگی های اولیه نشان دادم … خوب ، او آن را دریافت. از ایده ها و نقشه مسطح گرفته تا انتخاب و راه اندازی نویسندگان و عکاسان ، این روندی بود که او فوراً فهمید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>