مگان مارکل برای مصاحبه تلویزیونی “گسترده” با اپرا می نشیند

[ad_1]

فقط یک روز پس از آنکه مگان مارکل و پرنس هری اعلام کردند که انتظار کودک شماره 2 را دارند ، خبر جالب دیگری منتشر شد.

در 15 فوریه ، CBS اعلام کرد که آنها میزبان یک نشست ویژه بین دوک و دوشس ساسکس هستند و افسانه اپرا وینفری را پخش می کنند. “اپرا با مگان و هری: ویژه برنامه CBS Primetime” به مدت 90 دقیقه در روز یکشنبه 7 مارس اجرا می شود و “مکالمه ای صمیمی” بین مارکل و وینفری قبل از اینکه شوهر بیش از دو ساله آنها شاهزاده هری به آنها بپیوندد ، ارائه می شود.

“وینفری با مگان ، دوشس ساسکس ، در یک مصاحبه گسترده صحبت خواهد کرد ، همه چیز را از قدم گذاشتن در زندگی به عنوان یک سلطنت ، ازدواج ، مادری ، کارهای بشردوستانه گرفته تا اینکه چگونه زندگی را تحت فشار شدید مردم اداره می کند ،” CBS در بیانیه ای به اشتراک گذاشت. “بعداً ، شاهزاده هری به این دو پیوست ، زیرا آنها در مورد انتقال خود به ایالات متحده و امیدها و آرزوهای آینده خود برای گسترش خانواده صحبت می کنند.”

این اولین مصاحبه تلویزیونی عمیق پرنس هری و مارکل از زمان کناره گیری از وظایف سلطنتی در سال گذشته خواهد بود. این زوج نامزدهای نهایی خود را به عنوان اعضای شاغل در خانواده سلطنتی در مارس 2020 به پایان رساندند تا اینکه سرانجام با کودک آرچی به زندگی جدید خود در کالیفرنیا رسیدند

در 14 فوریه ، سخنگوی این زوج سلطنتی تایید کرد که مارکل از فرزند دوم خود باردار است. آنها گفتند: “ما می توانیم تایید کنیم که آرچی قرار است یک برادر بزرگ شود. دوک و دوشس ساسکس از اینکه در انتظار فرزند دوم خود هستند بسیار خوشحال هستند.” مردم. دقیقاً 37 سال قبل ، اعلامیه کاخ باکینگهام مبنی بر بارداری پرنسس دایانا از دومین نوزاد خود خبر اصلی شد.

واضح است که مگان مارکل ، پرنس هری و اپرا وینفری صحبت های زیادی خواهند داشت. چه کسی بهتر از وینفری ، که در عروسی سلطنتی آنها در سال 2018 شرکت کرده و عملاً در خیابان مونتچیتو ، کالیفرنیا زندگی می کند ، در مورد همه چیز بحث کند؟

“اپرا با مگان و هری: ویژه برنامه CBS” قرار است یکشنبه ، 7 مارس ، ساعت 8 بعد از ظهر پخش شود.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>