مگان مارکل به بازپرس خصوصی که به طور غیرقانونی SSN وی را بدست آورد پاسخ می دهد

[ad_1]

مگان مارکل و پرنس هری بیانیه ای را منتشر کردند که یک محقق خصوصی ، دانیل هنکس ، در مورد به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات شخصی در مورد دوشس ساسکس اظهار داشت.

“دوک و دوشس ساسکس احساس می کنند که امروز یک لحظه مهم تأمل برای صنعت رسانه و جامعه به طورکلی است ، زیرا این گزارش تحقیقاتی نشان می دهد که شیوه های غارتگرانه روزهای گذشته همچنان ادامه دارد و صدمات جبران ناپذیری برای خانواده ها و روابط جامعه به همراه دارد.” سخنگوی زن و شوهر گفت ، با توجه به مردم. “آنها از کسانی که در رسانه ها کار می کنند و برای حفظ ارزش های روزنامه نگاری که اکنون بیش از هر زمان دیگری به آنها نیاز است ، سپاسگزار هستند ، سپاسگزارم.”

مطابق مردم، هنکس به بی بی سی گفت که در سال 2016 توسط وی استخدام شد خورشید به زندگی مارکل نگاه کن وی سپس اطلاعات بسیار حساسی درباره او به دست آورد – از جمله شماره تأمین اجتماعی وی که به طور غیرقانونی پیدا کرد.

هنکس تصمیم گرفت “برای پاک کردن [his] وجدان ، “به نقل از بی بی سی.

وی به رسانه گفت: “من عمیقا برای کاری که انجام دادم متاسفم … و اگر وکلای شما نیاز به گفتگو با من دارند در دسترس هستم.” “من آماده هستم آنچه را می دانم به تو بدهم. هر اطلاعاتی را در اختیار تو قرار دهم. فقط آرزو می کنم این اتفاق هرگز نیفتاده باشد.”

هنکس گفت که او تمام اطلاعات مربوط به مارکل را از طریق “راه قانونی” ، به استثنای شماره تأمین اجتماعی وی ، که “کلید پادشاهی” را باز می کرد ، پیدا کرد.

روزنامه های گروه خبری ، که منتشر می کند خورشید، در بیانیه ای گفت ، “در سال 2016 ، خورشید یک درخواست قانونی از آقای هنکس برای تحقیق در مورد جزئیات و آدرس های تماس با مگان مارکل و بستگان احتمالی با استفاده از پایگاه های داده قانونی که مجوز استفاده از آنها را داشت درخواست کرد. به او 250 دلار دستمزد دادند. ”

این بیانیه ادامه می دهد ، “آقای هنكس موظف به انجام هرگونه عمل غیرقانونی یا نقض هیچگونه حریم خصوصی نبود – در واقع كاملاً به وی دستور داده شد كه به طور قانونی عمل كند و وی یك تعهد قانونی را امضا كرد كه چنین خواهد كرد. اطلاعاتی که وی ارائه کرده نمی تواند و هیچ نگرانی ای ایجاد نمی کند که وی برای به دست آوردن اطلاعات از اقدامات غیرقانونی استفاده کرده است. هیچ وقت این کار را نکرد خورشید از شماره تأمین اجتماعی مگان مارکل درخواست کنید و همچنین از اطلاعاتی که وی برای هرگونه عمل غیرقانونی ارائه کرده استفاده نکنید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>