مگان مارکل توضیح می دهد که چرا انتقاد رسانه ای از او و کیت میدلتون یکسان نیست

[ad_1]

به عنوان چهره های عمومی ، هر دو کیت میدلتون و مگان مارکل هدف انتقادات هستند. اما تفاوت زیادی در نحوه پوشش رسانه های انگلیسی دو دوشس وجود دارد که مارکل در مصاحبه 7 مارس خود با اپرا وینفری درباره آن صحبت کرد.

دوشس ساسکس به نژاد وینفری گفت و رسانه های اجتماعی برخورد با “محیط مسموم” مطبوعات انگلیس را برای او متفاوت از سایر سلطنتی ها دانسته اند.

“متأسفانه ، اگر اعضای [Prince Harry’s] خانواده می گویند ، “خوب این همان اتفاقی است که برای همه ما افتاده است ،” اگر آنها بتوانند تجربه ای را که من تجربه کرده ام مقایسه کنند … کیت “وایتی کتی” نامیده می شد و منتظر ازدواج با ویلیام بود. ” “در حالی که تصور می کنم این واقعا سخت بود – و فکر می کنم ، نمی توانم تصور کنم که چه حسی دارد – اما این همان نیست. و اگر یکی از اعضای خانواده اش راحت بگوید ، “همه ما باید با چیزهای بی ادبانه کنار بیاییم” ، بی ادبی و نژادپرستی یکسان نیستند. “

واضح است که ، این هیچ انتقادی از کیت میدلتون به عنوان یک شخص یا به ویژه از او نیست. نکته این است که ، به طور کلی ، زنان سیاه پوست و زنان سفیدپوست برای انجام یک کار متفاوت رفتار می شوند. یا همانطور که مگان مارکل گفت: “همه این اتفاقات فقط به این دلیل بود که نفس می کشیدم.”

حکایت دیگر مصاحبه ای که بینندگان را خشمگین کرد این بود که زن و شوهر از یکی از اعضای خانواده سلطنتی که نامی از آنها نخواهند برد ، ابراز نگرانی از رنگ پوست پسرش که هنوز متولد نشده بود ، آرچی. “در آن ماههایی که باردار بودم …[there were] نگرانی ها و گفتگوها در مورد اینکه پوست او هنگام تولد تا چه حد ممکن است تیره باشد ، “مارکل به وینفری ، که به وضوح شوکه شده بود ، گفت.

روز بعد از پخش مصاحبه ، وینفری در صحنه ظاهر شد CBS امروز صبح برای روشن شدن این شخص نه ملکه الیزابت بود و نه شوهرش شاهزاده فیلیپ.

و در صورت مشخص نبودن کسی ، گفتگوی رنگ پوست فقط بی ادبانه نیست: نژادپرستانه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>