مگان مارکل دختر او و دختر پرنس هری را به دنیا آورده است

[ad_1]

او اینجاست! مگان مارکل به تازگی یک دختر ، فرزند دوم خود را با همسر شاهزاده هری به دنیا آورد. این دو در حال حاضر پدر و مادر پسر Archie Harrison Mountbatten-Windsor هستند.

مطابق تنوع، لیلیبت “لیلی” دیانا مونتباتن-ویندزور در 4 ژوئن ساعت 11:40 صبح در سانتا باربارا در بیمارستان کلبه سانتا باربارا در سانتا باربارا ، کالیفرنیا متولد شد. به گفته نمایندگان این زوج ، لیلی 7 پوند 11 اونس وزن داشت و به نام مادربزرگش ، ملکه الیزابت دوم ، نام مستعار کودکی اش لیلیبت نامگذاری شد. البته نام میانی لیلی ، دیانا ، مادر پرنس هری ، پرنسس دایانا را گرامی می دارد.

نماینده این زوج در بیانیه ای نوشت: “دوك و دوشس به خاطر آرزوها و دعاهای گرم شما متشكر هستند زیرا آنها از این اوقات خاص در خانواده لذت می برند.”

دوک و دوشس ساسکس برای اولین بار اعلام کردند که در روز ولنتاین 2021 در اقدامی با تکرار اعلامیه کاخ باکینگهام مبنی بر بارداری پرنسس دیانا از شاهزاده هری در انتظار فرزند دوم خود هستند. (اولین فرزندشان ظاهراً در حال حاضر ، به روش کودک نوپای خود ، در مورد پرنسس دیانا صحبت می کند!)

پرنس هری و مگان مارکل در جولای 2016 با یکدیگر آشنا شدند و از ماه مه 2018 ازدواج کرده اند. این زوج در مصاحبه خود با اپرا وینفری نشان دادند فرزند دومشان دختر است. آنها همچنین اظهار داشتند که مارکل قرار است در تابستان برگزار شود و آنها قصد بچه دار شدن ندارند. این یازدهمین نوه بزرگ ملکه الیزابت دوم است.

شاهزاده هری اخیراً در مورد چگونگی تغییر پدرش در مورد دیدگاه خود صحبت کرد و او را وادار به ترک م seniorسسه ارشد سلطنتی کرد. “من … پسری داشتم که ترجیح می دادم فقط بر او تمرکز داشته باشم ، نه اینکه هر بار به چشمان او نگاه کنم که آیا همسر من مانند مادر من خواهد شد و من مجبورم خودم مراقب او باشم ، “او در مجموعه بهداشت روان خود گفت ، من که نمی توانی ببینی. “این یکی از بزرگترین دلایل ترک ، احساس گرفتار شدن و احساس کنترل از طریق ترس بود.”

وی افزود ، “پدر من وقتی جوانتر بودم به من می گفت ،” خوب ، برای من اینطور بود ، بنابراین برای تو اینطور خواهد بود … این منطقی نیست – فقط به این دلیل که شما رنج بردید ، این منظور شما این است که بچه های شما باید متحمل رنج شوند ، درعکس کاملاً برعکس. اگر رنج کشیدید ، همه تلاش خود را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که هر تجربه منفی که داشته اید ، می توانید آن را برای فرزندان خود مناسب کنید. “

تبریک به مگان مارکل ، پرنس هری و همه خانواده!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>