مگان مارکل در حال انتشار یک کتاب کودک است – براساس شعری که برای شاهزاده هری نوشت

[ad_1]

مگان مارکل در حال انتشار یک کتاب کودکانه است – براساس شعر روز پدر که برای شاهزاده هری سروده است.

دوشس ساسکس این خبر را روز سه شنبه ، 4 مه اعلام کرد. این کتاب با عنوان است نیمکت، رابطه پدر و پسر را از طریق چشم مادر بررسی می کند.

نیمکت به عنوان شعری که در روز پدر ، یک ماه پس از تولد آرچی ، برای شوهرم نوشتم آغاز شد. “، مارکل در یک مطبوعات گفت ، به گفته مردم. “آن شعر این داستان شد.”

نیمکت ، از 8 ژوئن ، تصاویری از کریستین رابینسون ارائه می شود. “مسیحی لایه لایه در تصاویر آبرنگ زیبا و اثیری که گرما ، لذت و راحتی رابطه بین پدران و پسران را از همه طیف های زندگی به تصویر می کشد. این نمایندگی برای من از اهمیت ویژه ای برخوردار بود و من و کریستین از نزدیک همکاری کردیم تا این پیوند خاص را از طریق یک لنز فراگیر به تصویر بکشیم. ” “امید من این است نیمکت در هر خانواده ای ، بدون توجه به آرایش ، به همان اندازه که با خانواده من سازگار است.

کتاب ها بخشی اساسی از خانواده ساسکس هستند. در اولین تولد آرچی در ماه مه سال 2020 ، Save the Children ویدئویی از مارکل را که کتاب مورد علاقه خود را برای او می خواند ، اردک خرگوش!

مانند مردم یادداشت ها ، مارکل اولین سلطنتی نیست که کتاب کودکان را منتشر می کند. شاهزاده چارلز منتشر کرد پیرمرد لوچناگر در سال 1980 ، و سارا فرگوسن مجموعه ای در مورد بودی هلیکوپتر کوچک نوشت که به یک برنامه تلویزیونی انیمیشن تبدیل شد.

در انتشار ، مگان مارکل “مادر ، همسر ، فمینیست و فعال” نامیده می شود [who] در حال حاضر به همراه خانواده ، دو سگ و یک گله در حال رشد مرغ نجات در ایالت کالیفرنیای محل زندگی خود زندگی می کند. ” او و پرنس هری در تابستان امسال در انتظار دختر دوم خود هستند. من مطمئن هستم که کتاب مارکل برای هر دو بچه در چرخش خواندن آنها خواهد بود و امیدوارم که فیلم هایی از آن را بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>