مگان مارکل در مصاحبه اپرا یکی از دستبندهای پرنسس دیانا را به دست دارد

[ad_1]

میراث پرنسس دایانا به وضوح برای پسرش شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل مهم است. در پیش نمایش مصاحبه آینده این زوج با اپرا وینفری ، شاهزاده هری به مادرش اشاره می کند ، و در مورد ترس از “تکرار تاریخ” وقتی صحبت از مارکل می شود صحبت می کند. اکنون بینندگان در مصاحبه ارتباط پرنسس دیانا دیگر را مشاهده کرده اند: دستبند تنیس الماس که مارکل به دست دارد در اصل متعلق به شاهزاده خانم فقید ولز است.

به ازای منبعی که با آنها صحبت کرده است مردم، این زوج “در طول مصاحبه می خواستند که مگان the دستبند بپوشد تا دیانا بتواند در کنار آنها باشد.”

CBS / YouTube
تیم گراهام / گتی ایماژ

مگان مارکل در حال حاضر در انتظار فرزند دوم خود است. با شاهزاده هری که فرزند دوم است ، زمان ویژه ای برای زن و شوهر است. مردم همچنین اشاره می کند که مارکل در این مصاحبه لباس مشکی آرمانی به تن کرده و تصویر گل نیلوفر آبی را نشان داده است که ممکن است نشان دهنده مقاومت باشد.

در سال 1995 ، پرنسس دیانا با بی بی سی نشست پانوراما برنامه ای برای مصاحبه کاملش شاهزاده هری ممکن است با تحصن در حال نقض سنت سلطنتی باشد ، اما او نیز راه مادرش را دنبال می کند.

مصاحبه از 7 اسفند از شبکه CBS پخش می شود. اگرچه قرار بود 90 دقیقه اجرا شود ، اما به مدت دو ساعت گسترش یافت تا مکالمات بیشتری را شامل شود. در یک پیش نمایش ، وینفری روشن می کند “هیچ موضوعی وجود ندارد که ممنوع باشد” و بهترین دوست او ، گیل کینگ گزارشگر ، می گوید وینفری این “بهترین مصاحبه ای را که تاکنون انجام داده است” می داند.

“سکوت کردی یا ساکت شدی؟” وینفری در یک لحظه از مارکل می پرسد. بعداً او به دوشس ساسکس گفت ، “تقریبا غیرقابل نجات” به نظر می رسد که یک نقطه شکست وجود دارد. ” آنها راجع به چه چیزی صحبت میکنند؟!

و سپس وینفری یادداشت می کند ، “شما در اینجا چیزهای بسیار تکان دهنده ای گفته اید.” گوش کنید ، اگر می خواهید ما را شیفته خود کنید ، موفق شده اید. ما قصد داریم اف اف را تنظیم کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>