مگان مارکل عاشق پوشیدن کفش کتانی Veja است – و همین حالا آنها به فروش می رسند

[ad_1]

به روزرسانی – 16 مارس 2021: خبر خوب: کفش ورزشی محبوب Veja Esplar – کفش ترد و سفید پیاده روی مگان مارکل که دوباره تکرار می شود – تا 21 مارس به عنوان بخشی از فروش حماسی دوستان و خانواده Bandier مشخص شده است. فروش کلاسیک سیاه و سفید به ندرت آغاز می شود ، اما اکنون با تخفیف 30 درصدی مجاز است و به جای 120 دلار معمول فقط 84 دلار است.

به Esplar Low Top مراجعه کنید

کفش کتانی Veja Esplar پایین (سیاه)

اندازه ها عملاً در نسخه B&W فروخته می شوند ، اما ما دو سبک عالی دیگر پیدا کردیم – Esplar با چرم سفید و جیر براق و مدل chunkier V-10 با رنگ قرمز و سرمه ای – اگر می خواهید یک سبد را اضافه کنید ، ارزش افزودن به سبد خرید را دارد. جفت تخفیف دار (هر جفت!) در حالی که می توانید.

کفش های کتانی Veja Esplar پایین (سفید)

کفش های کتانی Veja Esplar پایین (سفید)

کفش کتانی آبی و قرمز veja

داستان اصلی – 21 مارس 2019: من ارزش کفش راحت را درک نکردم تا 26 ساله شدم. قبل از آن ، من منحصراً با یک جفت کفش پاشنه بلند چلسی در شهر نیویورک قدم زدم. طولی نکشید که در نهایت با شکستگی چندین استخوان در پایم مواجه شدم ، و دکترم کفش هایم را مقصر دانست. به نظر می رسد که شما باید کفش های خود را بیشتر عوض کنید. درس آموخت: من باید یک جفت کفش ورزشی راحت و در عین حال شیک پیدا می کردم تا به جای آن بپوشم.

در جستجوی یک جفت عالی ، چندین سبک محبوب را امتحان کردم ، مانند پنجه پوستی آدیداس سوپراستار و Nike Cortez. آنها با کمترین طرح بلوک رنگ ، قسمت “مرتفع” را به سمت پایین داشتند ، اما با گذشت زمان هرگز واقعاً از جای خود بلند نشدند. (من راه می روم بسیار) من نیاز داشتم هر سه یا چهار ماه یک جفت جدید بخرم ، که برای کیف پول من دردسر ساز بود (البته برای محیط زیست وحشتناک نیست). بنابراین من شروع به تحقیق درباره مارک هایی کردم که ممکن است پایدارتر باشند. این زمانی بود که من به Veja ، یک برند کفش اخلاقی با اخلاقی روبرو شدم که پیروان فرقه ای را توسعه داده است.

من می توانم توسط بازیگرانی (مانند اما واتسون و امیلی راتاجکوفسکی) و تأثیرگذاران (مانند جسی دوپری از دامسل در دیور) پیمایش کنم ، همان کفش های کوچک ورزشی در اینستاگرام را بدون ضربه زدن روی “خرید”. چه چیزی سرانجام متقاعد شد که خودم بخرم؟ یک لکه بینی سلطنتی Veja. بعد از اینکه دیدم مگان مارکل در حین تور استرالیایی خود با پرنس هری کفش های ورزشی Veja خود را شکست ، تصمیم گرفتم که تصمیم بگیرم باید آنها را در زندگی من داشته باشد

هری و مگان در بندر سیدنی در طول روز دو بازی Invictus در سیدنی ، استرالیا.کریس جکسون

من همیشه طرفدار سبک آرام مارکل بوده و تحسین می کنم که چگونه او از کانون توجه خود برای تبلیغ مارک های کوچکتر و سازگار با محیط زیست استفاده می کند. او وجاس خود را با یک تاپ مشکی و شلوار جین پوشید ، به نوعی شیک تر از من بود وقتی که آخر هفته در خیابان می غلتم تا قهوه ام را بخورم. فکر کردم اگر این کفش های کتانی به اندازه کافی برای یک دوشس مناسب هستند ، مطمئناً به اندازه کافی برای من مناسب هستند. متأسفانه ، بقیه جهان نیز چنین احساسی دارند. سبک دقیق کفشی که می خواستم تقریباً در هر کجا که گشتم – چه در فروشگاه و چه به صورت آنلاین – به فروش می رسید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>