مگان مارکل فقط گردنبندی به دست داشت که ممکن است دختر آینده او را گرامی بدارد

[ad_1]

“سال گذشته توسط جوامعی که بی وقفه و قهرمانانه برای مقابله با COVID-19 گرد هم آمده اند ، تعریف شده است. ما امشب جمع شده ایم زیرا جاده پیش رو روشن تر می شود. اما قرار است هر یک از ما را بگیرد تا راه خود را به جلو پیدا کند. من و شوهرم بعنوان صندلی های تبلیغاتی Vax Live بسیار مهم هستیم که بهبودی ما سلامت ، ایمنی و موفقیت همه ، به ویژه زنان را که بطور نامتناسبی تحت تأثیر این همه گیر قرار گرفته اند ، در اولویت قرار دهد.

با افزایش خشونت های مبتنی بر جنسیت ، افزایش مسئولیت کار مراقبت های بدون حقوق و موانع جدیدی که پیشرفت های زیادی را برای زنان در محل کار معکوس کرده است ، ما در نقطه عطف عدالت جنسیتی قرار داریم. زنان و به ویژه زنان رنگین پوست شاهد از بین رفتن یک نسل از سود اقتصادی بوده اند. از زمان ابتلا به همه گیری ، تقریباً پنج و نیم میلیون زن در ایالات متحده کار خود را از دست داده اند و انتظار می رود 47 میلیون زن در سراسر جهان به فقر شدید برسند.

اما اگر ما برای آوردن واکسن به هر کشور و قاره با هم کار کنیم ، اصرار داریم که واکسن ها به طور عادلانه توزیع شده و قیمت مناسبی دارند و اطمینان حاصل کنیم که دولت های سراسر جهان واکسن های اضافی خود را به کشورهای نیازمند اهدا می کنند ، پس می توانیم بازسازی کامل را شروع کنیم ، نه فقط برای بازگرداندن ما به جایی که قبلاً بودیم ، اما برای پیشرفت بیشتر و سریعتر شرایط ، فرصت ها و تحرک زنان در همه جا.

من و شوهرم هیجان زده ایم که به زودی از یک دختر استقبال خواهیم کرد. این یک احساس شادی است که ما با میلیون ها خانواده دیگر در سراسر جهان مشترک هستیم. وقتی به او فکر می کنیم ، به همه خانواده های دیگر در سراسر جهان فکر می کنیم که باید توانایی و پشتیبانی داشته باشند تا ما را به جلو سوق دهند. رهبری آینده آنها به تصمیماتی که می گیریم و اقداماتی که اکنون برای تنظیم آنها و همچنین قرار دادن همه ما برای یک فردا موفق ، عادلانه و دلسوز انجام می دهیم ، بستگی دارد.

امشب یادآوری چیزهایی را که بیشتر از همه از دست می دهیم ، اعم از موسیقی و رویدادهای ورزشی ، یا فقط تماس فیزیکی با خانواده و دوستان ، داشته ایم که در آن می توانیم کنار هم بنشینیم ، با هم بخندیم و یکدیگر را بغل کنیم. هرچه باشد ، همه حلقه ها به همان چیز برمی گردند: اتصال به عنوان یک انجمن. برای اکثر ما ، این به معنای جامعه محلی ما – عزیزان ، محله ما است ، اما بیایید در مورد جامعه جهانی خود نیز فکر کنیم. در سراسر جهان ، ما با هم مبارزه کرده ایم. اکنون ، ما لیاقت این را داریم که با هم شفا دهیم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همزمان با بهبودی ، قویتر بهبود می یابیم ، ضمن بازسازی ، با هم بازسازی می کنیم. متشکرم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>