مگان مارکل می گوید خانواده سلطنتی در “جعل دروغها” درباره او نقش داشتند

[ad_1]

در تاریخ 3 مارس ، CBS کلیپ جدیدی از مصاحبه دو ساعته انفجاری اپرا وینفری با مگان مارکل و پرنس هری منتشر کرد. در آن وینفری از مارکل مستقیماً در مورد خانواده سلطنتی می پرسد.

“چه احساسی دارید از قصر که امروز می شنوید و حقیقت خود را می گویید؟” وینفری از مارکل می پرسد ، که وی می گوید ، “من نمی دانم چگونه آنها انتظار داشتند که بعد از این همه زمان ، اگر شرکت فعال در تداوم دروغگویی در مورد ما بازی کند ، ما فقط سکوت خواهیم کرد.”

ماركل ادامه می دهد ، “و اگر این امر منجر به از دست دادن چیزهایی شود ، چیزهای زیادی از دست رفته است.”

اصطلاح “The Firm” اصطلاحی محاوره ای (البته بدبینانه) است که برای توصیف خانواده سلطنتی استفاده می شود. پنی جونور ، زندگینامه نویس سلطنتی ، این اصطلاح را به عنوان عنوان کتاب خود به کار برد شرکت: زندگی پر دردسر خانه ویندسور. شرح این کتاب معنای این اصطلاح را توضیح می دهد: “با این وجود به آن نگاه می کنید ، خانواده سلطنتی یک تجارت بزرگ است … شاهزاده فیلیپ آن را” شرکت “می نامد ، و تمام مدیران سلطنتی و همکاران قدرتمند آنها قرار است تمام تلاش خود را بکنند تا حتی از اشاره ای به رسوائی که می تواند از اعتبار کسب و کار خانوادگی بکاهد جلوگیری کنید. “

همانطور که می دانیم ، تصمیم مگان مارکل و پرنس هری برای کناره گیری از مقام ارشد سلطنتی شاغل باعث رسوایی شد. از این کلیپ جدید ، به نظر می رسد که خانواده سلطنتی در طول مصاحبه منفی بازی خواهند کرد ، که واضح است چیزی نیست که آنها نمی خواهند.

استخر / سمیر حسین / گتی ایماژ

اخیراً گزارشی منتشر شده است که ادعا می کند مگان مارکل در سال 2018 یک جفت گوشواره داشته است که توسط محمد بن سلمان ، ولیعهد سعودی اهدا شده است. اخیراً توسط سرویس های اطلاعاتی آمریکا محمد را مسئول قتل روزنامه نگار جمال خاشوگی دانست. وکلای مگان مارکل می گویند ، از طریق تلگراف، که او نمی دانست گمانه زنی هایی وجود دارد که شاهزاده در هنگام قتل گوشواره ها در قتل نقش داشته است.

مردم حمایت خود را از مارکل در شبکه های اجتماعی نشان می دهند. خواهر زاده خواهر کمال هریس ، معاون رئیس جمهور ، مینا هریس ، در توئیتی نوشت: “نام مگان مارکل را از دهان لعنتی خود دور نگه دارید. تو نژاد پرستی.”

یک نفر بررسی دقیق پرنسس دیانا را که قبل از مرگ غم انگیز خود دریافت کرده بود با وضعیت مارکل مقایسه کرد. آنها در توئیتر خود نوشتند ، “می خواهد از مگان مارکل همانطور که مادرم با پرنسس دیانا انجام داد ، حمایت و دفاع کند.”

شخص دیگری نوشت ، “مگان مارکل دارای آن سلطنتی است که در آنجا کاملا متفاوت عمل می کند. امیدوارم که او در آن مصاحبه همه آنها را پخش کند. “

اپرا با مگان و هری: ویژه برنامه CBS یکشنبه ، 7 فوریه ، ساعت 8 بعد از ظهر پخش می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>