مگان مارکل و پرنس هری دختر خود را به نام ملکه و پرنسس دیانا نامگذاری کردند

[ad_1]

پرنس هری و مگان مارکل فقط به خانواده سلطنتی دلیلی برای جشن دادن دادند.

در 4 ژوئن ، دوك و دوشس ساسكس از فرزند دوم خود استقبال كردند – دختر بچه ای به نام لیلیبت “لیلی” دیانا مونتباتن-ویندزور. در صورتی که به اندازه کافی واضح نبود ، بیانیه نماینده زوج سلطنتی تأیید کرد که خواهر آرچی واقعاً به نام ملکه الیزابت دوم و همچنین مادر پرنس هری ، پرنسس دیانا نامگذاری شده است.

“لیلی روز جمعه 4 ژوئن ساعت 11:40 صبح تحت مراقبت قابل اعتماد پزشکان و کارکنان بیمارستان Cottage Santa Santa Barbara در سانتا باربارا ، کالیفرنیا متولد شد. وزن او 7 پوند 11 اونس بود. مادر و کودک هر دو سالم و خوب هستند ، و اقامت در خانه “، بیانیه خوانده شده ، per مردم. “لیلی به نام مادربزرگ بزرگش ، اعلیحضرت ملکه ، که نام خانوادگی وی لیلیبت است ، نامگذاری شده است. نام میانی وی ، دیانا ، برای بزرگداشت مادربزرگ فقید محبوبش ، شاهزاده خانم ولز انتخاب شد.”

این بیانیه ادامه داد: “این دومین فرزند برای این زوج است که همچنین دارای یک پسر دو ساله به نام آرچی هریسون مونت باتن-ویندزور هستند.” “دوك و دوشس از آرزوها و دعاهای گرم شما متشكرم چون آنها از این اوقات خاص در خانواده لذت می برند.”

البته ، شعرهای دلخراش زنان در زندگی پرنس هری باعث ایجاد احساساتی در مردم در توییتر می شود ، خصوصاً پس از ماه ها آشفتگی خانوادگی.

“عشقی که پرنس و هری و دوشس مگان دختر خود را به نام پرنسس دیانا و لیلیبت ملکه نامگذاری کرده اند” یک کاربر توییت کرد. “تکان دادن شیرین به دو تا از مهمترین (در حال حاضر چهار) ماده زن در زندگی او. من مطمئن هستم که دیانا در حال حاضر از غرور منفجر خواهد شد.”

“خیلی شگفت انگیز !! من کاملاً عاشق نام او هستم ، بسیار زیبا و خاص است ” دیگری نوشت. “کاملا عالی !! به شاهزاده هری و مگان تبریک می گویم.”

یک کاربر اضافه کرد، “خیلی خوشحالم برای آنها! و یک جوزا (متولد روز تولد من). دیگر چه میخواهید؟؟ یک اسم فوق العاده است و من همیشه جایگاه ویژه ای در قلبم برای او خواهم داشت. “

گرچه آنها عکسی به اشتراک نگذاشته اند ، مگان مارکل و پرنس هری بیانیه خود را در وب سایت Archewell به اشتراک گذاشتند. “در 4 ژوئنهفتمآنها نوشتند: “ما با آمدن دخترمان ، لیلی ، خوشبخت شدیم.” او بیش از آنچه تصور می كردیم ، است و ما از عشق و دعاهایی كه از سراسر جهان احساس كرده ایم ، سپاسگزاریم. از لطف و حمایت مستمر شما در این زمان ویژه برای خانواده ما متشکرم. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>