مگان مارکل و پرنس هری در انتظار نوزاد شماره 2 هستند

[ad_1]

تبریک به مگان مارکل و پرنس هری. این زوج به تازگی اعلام کردند دوشس ساسکس دوباره باردار است. چندین رسانه در 14 فوریه خبر را تأیید کردند ، در حالی که Misan Harriman عکاس عکس زیبایی از این زن و شوهر را در توییتر منتشر کرد.

هاریمان در توئیتی نوشت: “مگ ، من در عروسی شما آنجا بودم تا شاهد این داستان عاشقانه باشم ، و دوست من ، من افتخار می كنم كه آن را بزرگتر كنم.” “تبریک به دوك و دوشس ساسكس برای این خبر شاد!” واقعیت سرگرم کننده: عکس خیره کننده از یک iPad گرفته شده است!

سخنگوی این زوج گفت: “ما می توانیم تایید کنیم که آرچی قرار است یک برادر بزرگ شود. دوک و دوشس ساسکس از اینکه در انتظار فرزند دوم خود هستند بسیار خوشحال هستند.” مردم.

مارکل و پرنس هری البته والدین آرچی هریسون مونت باتن-ویندزور هستند که در 6 مه 2 ساله خواهد شد. این خبر خوشحال کننده تنها چند ماه پس از آنکه مارکل اعلام کرد در ماه جولای سقط جنین کرده است ، می رسد.

“این یک صبح در ماه ژوئیه بود که به طور معمول مثل هر روز دیگر شروع شد: صبحانه درست کنید. به سگ ها غذا دهید. ویتامین ها را مصرف کنید. آن جوراب گمشده را پیدا کنید. مداد رنگی سرکشی را که زیر میز غلت داده بود بردارید. پسر از گهواره خود ، “او در یک پیشنهاد نوامبر برای نیویورک تایمز. “پس از تعویض پوشک او ، احساس گرفتگی شدیدی کردم. من در حالی که او را در آغوش داشتم روی زمین افتادم و لالایی را زمزمه کردم تا هر دوی ما آرام بماند ، لحن شاد مغایرتی کاملاً با احساس من است که چیزی درست نیست. همانطور که فرزند اولم را در آغوش گرفتم ، می دانستم که دومین فرزندم را از دست می دهم. “

“برخی شجاعانه داستانهای خود را به اشتراک گذاشته اند. آنها در را باز کرده اند ، می دانند که وقتی یک نفر حقیقت را می گوید ، این اجازه را به همه ما می دهد که همان کار را انجام دهیم ، “وی ادامه داد ، با بیان اینکه او و پرنس هری به دلیل از دست دادن خود با هم گریه کردند.” ما یاد گرفته ایم که وقتی مردم می پرسند حال هر یک از ما چگونه است و وقتی آنها واقعاً با دلی و ذهنی باز به پاسخ گوش می دهند ، غم غم و اندوه اغلب سبک تر می شود – برای همه ما. برای دعوت از درد خود ، با هم اولین قدم ها را برای بهبودی برمی داریم. “

طرفداران شادی این زوج را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

گرچه آرچی در حالی به دنیا آمد که مگان مارکل و پرنس هری هنوز اعضای خانواده سلطنتی بودند ، اما هنگام تولد به او لقب داده نشد – بنابراین دلیل این امر بحث در مورد نوزاد جدید نخواهد بود. (شاهزاده هری و مارکل عنوان خود را به عنوان دوک و دوشس ساسکس حفظ کردند ، اما بر اساس توافق بر سر کناره گیری و انتقال به کالیفرنیا ، دیگر از آنها به عنوان “والای سلطنتی” یاد نمی شود.)

ما برای ساسکس بسیار خوشحالیم و منتظر مدهای بارداری حیرت انگیز دوباره از دوشس در طول این بارداری هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>