مگان مارکل و پرنس هری فقط جنسیت فرزند دوم خود را فاش کردند

[ad_1]

هنگامی که مگان مارکل و پرنس هری روز یکشنبه ، 7 مارس با اپرا وینفری برای یک مصاحبه همه جانبه در بمب صحبت کردند ، ما می دانستیم که بسیاری از موارد آشکار بزرگ وجود دارد. و دوک و دوشس ساسکس قطعاً مانع این کار نشدند. از تصمیم قدم برداشتن از خانواده سلطنتی گرفته تا رابطه آنها با ملکه ، این زوج همه را با هم تقسیم کردند.

و یک آشکار شایسته تبریک است: ساسکس ها اظهار داشتند که فرزند دوم آنها یک دختر بچه خواهد بود. هری در پاسخ به این پرسش که احساسش از داشتن یک دختر چیست ، “شگفت آور است”. “فقط سپاسگزارم … برای داشتن یک پسر و سپس یک دختر ، دیگر چه چیزی می توانید بخواهید؟ ما خانواده خود را داریم. ”

مگان و هری گفتند که آنها تصمیم گرفته اند که یک خانواده چهار نفره باقی بمانند: بعد از تولد دخترشان در تابستان امسال ، وقتی که به دنیا می آید ، بچه دار شدن آنها تمام شده است.

این زن و شوهر پس از اینکه عکاس Misan Harriman عکس این زوج را با انتشار این خبر در توییتر منتشر کرد ، تأیید کردند که فرزند دوم دارند.

هاریمان در توئیتی نوشت: “مگ ، من در مراسم عروسی شما آنجا بودم تا شاهد شروع این داستان عاشقانه باشم و دوست من ، من افتخار می کنم که آن را بزرگ کنم.” “تبریک به دوک و دوشس ساسکس برای این خبر شاد!” واقعیت سرگرم کننده: عکس خیره کننده از یک iPad گرفته شده است!

“ما می توانیم تایید کنیم که آرچی قرار است یک برادر بزرگ شود. دوک و دوشس ساسکس از اینکه در انتظار فرزند دوم خود هستند بسیار خوشحال هستند. “بعدا سخنگوی این زوج به مردم.

تاریخ افشای این اتفاق ممکن است یک احساس شیرین برای مادر فقید هری ، پرنسس دیانا باشد. همانطور که طرفداران سلطنتی خاطرنشان کردند ، دیانا و پرنس چارلز فاش کردند که آنها در 13 فوریه در انتظار فرزند دوم خود ، هری بودند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>