مگان مارکل و پرنس هری هر دو J.Crew را برای بخشی از مصاحبه خود با اپرا پوشیدند

[ad_1]

شاهزاده هری و مگان مارکل در طی بخشهایی از مصاحبه خود با اپرا وینفری ، که 7 مارس از CBS پخش شد ، یک مارک تجاری کاملا ارزان قیمت را تکان دادند.

برای نشستن اصلی ، پرنس هری کت و شلوار خاکستری J.Crew را به تن داشت که همیشه… این ژاکت کت و شلوار باریک و شلوار Ludlow با دو تهویه در پشم ایتالیایی در خاکستری Geyser است و اگر احساس الهام کنید به فروش می رسد (شلوار مناسب را فراموش نکنید). همانطور که گفتم ، پرنس هری این ظاهر را برای موارد متعدد عمومی پوشیده است ، به ویژه در هنگام ارائه نوزاد تازه به دنیا آمده Archie به جهان در سال 2019. او همچنین آن را برای تعمید فرزند خود پوشید. شاید کت و شلوار خوش شانس او ​​باشد؟ و شاید کت و شلوار خوش شانس شما هم باشد! به یاد داشته باشید ، مگان مارکل در یک نمایش ایالات متحده به نام بود کت و شلوار. کت و شلوارها قسمت مهمی از تاریخچه این زوج است.

به نظر می رسد شاهزاده هری معمولاً این کت و شلوار را با جیر قهوه ای خود آکسفورد با بندهای سرمه ای و جوراب های سرمه ای ست می کند ، هرچند که رنگ کراوات خود را تغییر می دهد. او حتی کت و شلوار را پوشیده است بدون کراوات چنین رسوایی ای!

CBS / YouTube

در همین حال ، مارکل برای صحبت دراز نشست با وینفری ، لباس آرمانی مشکی را انتخاب کرد ، اما در حالی که میزبان را در اطراف خود نشان می داد و مرغداری پرنس هری از لباس بیرونی بیشتری برخوردار بود: چکمه های شکارچی و یک کت سبک از … J.Crew! (نگاهی به مارکل را در اینجا مشاهده کنید.)

صحبت از حیواناتی بود که او و پرنس هری از مزارع کارخانه نجات دادند ، مارکل کاملاً طبیعی به نظر می رسید. به خصوص این ژاکت بسیار زیبا است – و اکنون می توانید آن را با قیمت کمتر از 70 دلار خریداری کنید.

ژاکت به رنگ سبز

کت سبک کاملا عالی

چکمه باران بلند ضد آب و بلند هانتر به رنگ مشکی

چکمه های بارانی بلند و ضد آب اصل Hunter

چکمه های شکارچی بالاخره Windsor-y بسیار زیبا هستند. شاید اوضاع مارکل با سلطنتی به او لطمه زد.

برای تجزیه و تحلیل کامل مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری با اپرا وینفری ، اینجا را کلیک کنید. این چت دو ساعته شامل موضوعاتی از جمله خانواده سلطنتی ، تابلوئیدها ، شهرت و موارد دیگر بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>