مگان مارکل یک لباس گاه به گاه نادر از جمله یک تی شرت عالی 33 دلاری به تن کرد

[ad_1]

مگان مارکل همچنین ممکن است دوشس پوشیدن لباس های زیبا با یک پیام باشد.

در 17 مه ، دوشس ساسکس سریع ظاهر شد در تریلر شاهزاده هری و اپرا وینفری جدید اپل تی وی + پزشکان بهداشت روان ، من که نمی توانی ببینی. این سریال که در 21 مه به نمایش در می آید ، “سلامت روان و بهزیستی عاطفی را با داستان هایی از مردم سراسر جهان بررسی می کند” ، از جمله موضوعاتی مانند لیدی گاگا ، گلن کلوز و حتی تهیه کنندگان اجرایی وینفری و دوک ساسکس.

پرنس هری در این تریلر می گوید: “تصمیم گیری برای دریافت کمک نشانه ضعف نیست.” “در دنیای امروز ، بیش از هر زمان دیگر ، این نشانه قدرت است.”

مگان مارکل برای لحظاتی کوتاه با یک تی شرت سفید و خنک که درون یک شلوار مشکی اصلی قرار دارد ، برای انتهای تریلر ظاهر می شود. پیراهن حاوی “افزایش آینده” است. پیراهن 33 دلاری از برند Mère Souer در انگلیس است و در مجموعه Mama آنها وجود دارد. در این وب سایت آمده است: “هر طور که شما انتخاب کنید این کار را انجام دهید ، هرچه والدین شما انتخاب کند ، همه ما این کار را می کنیم”. “بزرگترین و سخت ترین شغلی که تاکنون داشته اید.”

کری آن طراح در اینستاگرام نوشت: “ببخشید اما … اگر می دانید نام تجاری من چگونه شروع شده است و چرا می فهمید که چرا اکنون یک اشک کوچک شاد ریختم …” “بی نهایت سپاسگزارم که همیشه اینجا هستم … # بالا بردن فوتو #meghanmarkle #meghanmarklestyle PS. آنها اکنون آنلاین هستند! “

از زمان انتشار ، پیراهن هنوز موجود است و از اندازه کوچک تا 3XL اجرا می شود.

"آینده را بلند کنیم" تی شرت پوشیده توسط مگان مارکل

تی شرت “Raising the Future”

مگان مارکل مادر کودک دو ساله آرچی است و در حال حاضر از فرزند دوم خود باردار است. در طول یک فیلم برای رویداد Vax Live در 8 مه ، دوشس ممکن است به افتخار دختر آینده خود ، که قرار است تابستان امسال باشد ، گردنبندی بسته است.

در این ویدئو ، مارکل دیده می شود که گردنبند Woman Power Charm گردنبند توسط Awe Inspired را پوشانده است که “نماد زن ونوس با مشت اعتراض آمیز” را ترکیب می کند. طبق وب سایت این برند ، گردنبند 14K طلای ورمیل با یک آمتیست بنفش تزئین شده است ، که نمایانگر “فراوانی و روشنایی” است. از زمان میخانه ، گردنبند 140 دلاری همچنان در برخی سبک ها موجود است.

یوتیوب

“من و شوهرم بسیار خوشحالیم که به زودی از یک دختر استقبال خواهیم کرد. این یک احساس خوشحالی است که ما با میلیون ها خانواده دیگر در سراسر جهان مشترک هستیم. ” “وقتی به او فکر می کنیم ، به همه خانواده های دیگر در سراسر جهان فکر می کنیم که باید توانایی و پشتیبانی داشته باشند تا ما را به جلو سوق دهند.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>