مگان مارکل یک لباس 30 دلاری به همراه شاهزاده هری در FaceTime پوشید – و این لباس برای پیش خرید موجود است

[ad_1]

بازی مد بارداری مگان مارکل از قبل بسته شده است.

در جریان غافلگیری اخیر شاهزاده هری در نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن، طرفداران دوشس در طی تماس FaceTime بین این زوج نگاه کوتاهی به سبک بارداری او داشتند.

“هاز ، تور شما در LA چگونه پیش می رود؟” او در هنگام گپ کوتاه از دوک ساسکس س askedال کرد و نام مستعار شیرین خود را برای شوهرش فاش کرد.

کوردن با شوخی گفت: “هاز؟ من نمی دانستم که اکنون شما را” هاز “صدا می کنیم ، پرنس هری پاسخ داد ،” تو همسر من نیستی. “

کل تبادل نظر شایان ستایش بود ، اما آنچه ما واقعاً تحسین می کنیم این است که لباس آبی مارکل توسط Velvet Torch به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه است. اگرچه در حال حاضر در وب سایت آنها موجود نیست ، لباس اسموک آستین پف با قیمت 30 دلار فروخته می شود و هنوز برای پیش سفارش در دسترس است.

“بنابراین امروز این اتفاق افتاد !!” مارک محلی مد لس آنجلس در 26 فوریه در اینستاگرام منتشر شد. آنها همچنین “همانطور که در مگان مارکل ، دوشس ساسکس دیده می شود” به توضیحات محصول اضافه کردند. این لباس ساخت آمریکا است و در اندازه های XS-XL ارائه می شود.

لباس آبی مگان مارکل
لباس آبی کودک

مگان مارکل و پرنس هری فاش کردند که دقیقاً 37 سال پس از بارداری پرنسس دیانا با پرنس هری خبرهای صفحه نخست را در 14 فوریه در انتظار فرزند دوم خود هستند.

این خبر خوشحال کننده از طریق سخنگوی و همچنین دوست صمیمی آنها ، میسان هاریمان ، عکاس ، که یک عکس جدید و زیبا از دوک و دوشس ساسکس را به اشتراک گذاشته بود ، منتشر شد.

پیش از مصاحبه بزرگ مارکل با اپرا وینفری ، که شامل همه چیز از انتقال آنها به ایالات متحده تا خانواده در حال رشد آنها خواهد بود ، پرنس هری به کوردن اطلاعات بیشتری درباره دلیل “عزیمت” آنها از خانواده سلطنتی داد.

پرنس هری توضیح داد: “هرگز دور نمی شد ، بلکه قدم به عقب بود تا اینکه از پله برود.” “همانطور که فکر می کنم بسیاری از مردم دیدند ، این یک محیط واقعا دشوار بود. همه ما می دانیم مطبوعات انگلیس چگونه می توانند باشند. این باعث از بین رفتن سلامت روانی من شد. ”

وی ادامه داد ، “من آنچه را كه هر شوهر و هر پدری انجام می داد ، انجام دادم ، یعنی” من برای بیرون آوردن خانواده ام نیاز دارم “، اما ما هرگز دور نشدیم.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>