میشل اوباما به معنای واقعی کلمه تاپ هالتر برای دخترانش ، مالیا و ساشا می بافت

[ad_1]

در حالی که بقیه ما در حال تهیه مایه ، ساخت پازل و شروع به بافتن قرنطینه بودیم ، خانم میشل اوباما ، بانوی اول سابق ، نیز ظاهراً این کار را می کرد.

وافل + موچی میزبان به گیل کینگ گفت CBS امروز صبح که علی رغم قفل شدن یک سال گذشته ، بیرون رفتن خانواده اش از کاخ سفید به این معنی است که او در واقع “آزادی بیشتری” در انجام کارهایی که می خواهد دارد. روزهای او چندان پر از تعهد و مشارکت نیست و در عوض پر از گره بافی است – که کینگ آنها را “بانوی پیر” می نامد اما اوباما می گوید “من مثل من”. من دوست دارم از هیچ چیز چیزی خلق کنم. “

اوباما در مصاحبه به کینگ هشدار داد: “برای جامعه بافندگی من نیایید” ، قبل از اینکه اعتراف کند نباید همه را با پیچیدگی های سرگرمی جدیدش “خسته” کند. اما او کمی لاف زد. وی گفت: “من باراک را یک ژاکت ، یک ژاکت گردن خدمه که او دوست دارد ، گره زدم” و افزود که با تمام شدن کار ، هوا “گرمتر” شده است ، اما ژاکت با آمدن پاییز “برای او آماده است”.

وی ادامه داد: “من برای مالیا و ساشا که آنها عاشق آن هستند ، تاپ هالتر می بافم.” هم اوباما و هم کینگ اتفاق نظر دارند که “چیز خاصی” در مورد یک وسیله دست ساز که از مادر به دختر منتقل شده وجود دارد. و ما باید از میشل اوباما بخاطر مطابقت با روندها تمجید کنیم. تاپ های هالتر به روشی اساسی برمی گردند ، و ما مطمئن هستیم که ساشا و مالیا هم از مادرشان قدردانی می کنند که آنها را چیزی ساخته که واقعاً می توانند استفاده کنند. برای جلوگیری از صدمه زدن به احساسات شخصی ، هیچ چیز راحت تری از پوشیدن وسیله ای که دوست ندارید وجود ندارد.

اوباما همچنین تأکید کرد که اکنون با روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور ، تمرکز روی سایر پروژه های خود (هم کارهای مهم و هم سرگرمی های کوچک) بسیار آسان تر است ، در مقابل نگرانی روزانه او که با دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق همراه بود. مطمئناً او در آنجا تنها نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>