میشل اوباما درباره مصاحبه اپرا با مگان مارکل افکار زیادی دارد

[ad_1]

مانند اکثر ما ، میشل اوباما در مورد مصاحبه احساسی مگان مارکل و پرنس هری با اپرا وینفری فکر می کند.

اوباما به تازگی گفت به هالیوود دسترسی پیدا کنید ضمن تبلیغ سری جدید آشپزی Netflix ، وافل + موچی. “زیرا هیچ چیز مهمتر از خانواده وجود ندارد.”

در 7 مارس ، دوك و دوشس ساسكس جهان را لرزاندند وقتی كه آنها مجموعه ای از تجربیات آسیب زا را كه هنگام خدمت به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی با آن روبرو بودند توصیف كردند ، از جمله نگرانی اعضای خانواده در مورد رنگ پوست نوزاد آرچی ، امتناع از اجازه دادن به ماركل در حالی که از افکار خودکشی رنج می برند و از دست دادن امنیت برای خانواده خود کمک بگیرند.

در مورد روابط آنها با خانواده سلطنتی در حال حاضر ، پرنس هری فاش کرد که تنش وجود دارد. وی گفت: “من در سال گذشته بیش از سالها با مادربزرگم صحبت كرده ام.” اما همه چیز با پدرش ، پرنس چارلز ، فقط اندکی بهبود یافته است. وی گفت: “کارهای زیادی برای کار وجود دارد.” “من واقعاً احساس ناامیدی می کنم زیرا او چیزی مشابه را پشت سر گذاشته است. او می داند که درد چه حسی دارد و نوه اش آرچی. اما در عین حال ، من همیشه او را دوست خواهم داشت. آسیب های زیادی رخ داده است و من تلاش و بهبود آن رابطه را به عنوان یکی از اولویت های خود قرار خواهم داد. آنها فقط آنچه را می دانند می دانند و این مسئله است: من سعی کرده ام از طریق روشی که آموزش دیده ام به آنها آموزش دهم. “

در مورد شاهزاده ویلیام ، هری می گوید که رابطه آنها نیاز به “فضا” دارد و افزود: “من ویلیام را ذره ذره دوست دارم. او برادر من است ؛ ما با هم جهنم را پشت سر گذاشته ایم و یک تجربه مشترک داریم. اما ما در مسیرهای مختلفی هستیم.”

پس از مصاحبه ، پرنس ویلیام اظهارات عمومی نادر را در مطبوعات انجام داد. دوک کمبریج به یک گفت: “ما خیلی یک خانواده نژادپرست نیستیم.” اخبار آسمان خبرنگار در 11 مارس ، با توجه به مردم. وی همچنین گفت که با برادرش صحبت نکرده است ، “اما من این کار را خواهم کرد.”

البته ، میشل اوباما تنها شخصیت عمومی نیست که وزنش را نشان می دهد. پاسخ هایی از جمله سرنا ویلیامز ، جامعلا جمیل و حتی کاستارهای قدیمی مارکل سرازیر شده است. بیانسه حتی در تاریخ 9 مارس یک پیام شخصی به مارکل نوشت.

وی در وب سایت خود به اشتراک گذاشت: “مگان ، از شجاعت و رهبری شما متشکرم.” همه ما از شما تقویت و الهام گرفته ایم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>