میشل یانگ و کیتی تورستون لیسانسه های بعدی خواهند بود

[ad_1]

پس از یک فصل تاریخی از لیسانس، که متأسفانه با اختلافاتی همراه بود که با استعفاpora موقت کریس هریسون به اوج خود رسید ، بعد از گل رز فینال میزبان امانوئل آچو از اعلام دو لیسانس بعدی خوشحال شد: کیتی تورستون و میشل یانگ.

تورستون که در فصل مت جیمز مورد علاقه هواداران بود ، اولین بار به دلیل حضور در شب با یک کیرگشته مشهور شد و به دلیل حضور مثبت جنسی و ضد قلدری در گروهی که به سختی فاقد هر دو بود محبوب شد. با این حال ، بسیاری از طرفداران Bachelor Nation امیدوار بودند که یک زن رنگین پوست این فرصت را پیدا کند تا گلهای رز را تقدیم کند ، زیرا این نمایش همچنان با گذشته و حال مسئله دار خود دست و پنجه نرم می کند.

خوشبختانه ، در حالی که تورستون فصل 17 را هدایت می کند ، آچو همچنین اعلام کرد که معلم مدرسه ابتدایی ، میشل یانگ ، یکی دیگر از نام آوران فصل مات ، لیسانس در فصل 18 خواهد بود!

طبق گفته Reality Steve ، که پیش از اعلام رسمی این پیش بینی مشترک بود ، یانگ نمی خواست زمان بیشتری را از کلاس خود بگذراند و فصل تابستان را به تصویر می کشد.

افراد آنلاین همه چیز درباره هر دو زن است.

فصل کتی تورستون حتی متفاوت از این چند فصل قرنطینه گذشته خواهد بود لیسانس و لیسانس. در سراسر شیوع ویروس کرونا ، ملت لیسانس در عمارت لیسانس در آگورا هیلز ، کالیفرنیا برای استراحتگاه های فراگیر که می تواند به عنوان یک “حباب” امن برای بازیگران و خدمه خدمت کند ، تجارت می کند ، ضمن اینکه فرصت های سرگرم کننده ای را برای خرما ارائه می دهد. تورستون و رقیبانش در حال حاضر در Hyatt Regency Tamaya Resort and Spa در نیومکزیکو توقیف شده اند.

پس از اینکه TMZ گزارش داد هریسون در هایات دیده نشده است ، ABC بیانیه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه میزبان قدیمی هنوز به حق رای دادن برنخواهد گشت. در عوض ، تالشهای Bachelor Nation Tayshia Adams و Kaitlyn Bristowe برای حمایت از “لیسانس جدید” در محل خواهند بود.

به نظر می رسد Bachelorette آینده تغییر این روند را تأیید می کند. تورستون گفت: “من در کنار سایر فارغ التحصیلان ایستاده ام که اظهار داشتند که یادگیری و رشد به زمان نیاز دارد.” توییت کرد در 11 مارس. “من امیدوارم که کریس هریسون در حالی که صادقانه خود را آموزش می دهد و خود را وقف کار می کند ، بیشتر وقت خود را صرف کند تا کنار برود. همه ما می توانیم رشد کنیم و با گذشت زمان بهتر عمل کنیم و امیدوارم که او رشد کند. “

صادقانه بگویم ، من نمی توانم صبر کنم تا شاهد پیشرفت همه این زنان باشم.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>