نائومی اوزاکا در حال تهیه کرم ضد آفتاب خود است

[ad_1]

نائومی اوزاکا قهرمان مسابقات اوپن ایالات متحده و اوپن استرالیا است. او اولین تنیس باز آسیایی است که رتبه برتر انفرادی را کسب کرده است. و او می تواند موهای صورتی روشن را تکان دهد. آیا این باعث تهدید سه یا چهار برابر او می شود؟ ما نمی توانیم پیگیری کنیم – او خیلی سریع بازی را تغییر می دهد.

و این ورزشکار 23 ساله تازه شروع به کار کرده است. تجارت مد گزارش می دهد که اوساکا خط مراقبت از پوست خود را به طور خاص برای رنگین پوستان طراحی کرده است. این خط بر روی SPF متمرکز است و آن را به گزینه ای مناسب برای یک ضد آفتاب جدید روزمره تبدیل می کند.

نام این خط ، Kinló ، از ریشه های ژاپنی و هائیتی او الهام گرفته شده است. “Kin” در ژاپنی به معنی “طلا” و در زبان کریولیایی هائیتی “ló” به معنی “طلا” است. Kinló قرار است با پنج محصول در پاییز 2021 راه اندازی شود.

مطابق با برش، این محصولات یک مرطوب کننده رنگی SPF 40 با محافظت در برابر نور آبی است که برای آن روزهایی که به لپ تاپ یا تلفن همراه خود چسبیده اید در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال ضد آفتاب با پوشش نور هستید ، مرطوب کننده رنگی SPF 50 همچنین می تواند جای پایه را بگیرد. اسپری محافظ بدن ، مومیایی کننده لب ترمیم کننده و کرم دور کننده ترمیم کننده چشم دیگر محصولات منتشر شده در بازار است.

اگر این برای جلب علاقه شما کافی نبود ، این را دریافت کنید: قیمت هر محصول کمتر از 20 دلار است. مارک فراگیر به طور خاص بر روی نیازهای افرادی با پوست مخلوط تمرکز دارد ، بنابراین شما نیازی به نگرانی در مورد ترک خانه ندارید بدون اینکه متوجه شوید که صورت شما گچ سفید است (برای بهترین ما اتفاق می افتد).

به عبارت دیگر ، در اواخر امسال آماده راه اندازی قفسه های خود با خط ضدآفتاب جدید Naomi Osaka شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>