نائومی کمپبل اکنون یک مادر است

[ad_1]

نائومی کمپبل اکنون یک مادر است.

این سوپرمدل روز سه شنبه 18 مه فاش کرد که از اولین فرزندش ، یک دختر استقبال کرده است. كمبل در اینستاگرام در كنار عکسی از پاهای كوچك نوشت: “یك نعمت كوچك و زیبا من را به عنوان مادرش برگزیده است.” “بسیار مفتخر به داشتن این روح لطیف در زندگی من. هیچ کلمه ای برای توصیف پیوند مادام العمر وجود ندارد که من اکنون با شما به اشتراک بگذارم ، فرشته من. هیچ عشق بیشتری وجود ندارد. ”

به زودی حمایت دوستان مشهور نائومی کمپبل جلب شد. “اوه خدای من !!!!! امروز وقتشه؟؟” طراح مارك جكوبز در نظرات خود نوشت. “چقدر کاملا باورنکردنی است. چقدر خوش شانس است و چقدر خوش شانس هستی! چه مادر شگفت انگیزی خواهی بود برکت در اطراف. ”

در همین حال ، بازیگر Zoe Saldana با ارسال این پیام ، “ای خوب من بانوی را تبریک می گویم! چه رحمتی!!!”

اندی کوهن عشق خود را با به اشتراک گذاشتن یک سری ایموجی نشان داد: “👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️”.

“بسیاری بسیار بسیار به شما و خانواده شما تبریک می گویم – دهکده ای که اکنون در اطراف شما تجمع کرده و در پرورش آن فرشته کوچک از شما حمایت خواهد کرد !!!! جودی ترنر-اسمیت در زیر اعلامیه کمپل پست گذاشت. “چه نعمت باورنکردنی !!!”

این خبر ممکن است برای برخی تعجب آور باشد ، اما در واقع کمپبل قبلاً در مورد تمایل به مادر شدن صحبت کرده بود. وی گفت: “من همیشه به بچه دار شدن فکر می کنم.” شب استاندارد در سال 2017. “اما اکنون با توجه به نحوه علم من فکر می کنم می توانم آن را هنگامی که می خواهم انجام دهم.”

مطابق با مترو، کمپبل گفت مجله ی وال استریت در سال 2019 او هیچ فشاری برای بچه دار شدن احساس نکرد. وی در پاسخ به این سال که آیا برای بچه ها آماده است یا خیر ، گفت: “نه.” “می بینم که جهان برای من چه چیزهایی به ارمغان می آورد. در حال حاضر ، آنچه جهان ارائه داده است ، بسیار در روح یک” خانواده انتخاب شده “است.

مشخص نیست که دخترش کمپبل چه مقدار از مشترک خواهد بود. این مدل بسیار خصوصی است و درباره زندگی همسریابی خود گفته است: “برای من ، حفظ حریم خصوصی مهم است که یکدیگر را بشناسم ، و من همیشه نگرانم که شغل من چنین اجازه ندهد.”

تبریک می گویم ، نائومی!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>