ناج آستین روتین مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

راه اندازی یک باشگاه اجتماعی و سلامتی درست قبل از یک بیماری همه گیر و سپس تبدیل آن به یک جامعه دیجیتالی پر رونق در طی یک دوره بی سابقه از تاریخ ، کار ساده ای نیست. و با این حال این دقیقاً همان کاری است که کارآفرین ناج آستین انجام داده است.

هنگامی که باشگاه ایتل در نوامبر سال 2020 افتتاح شد ، اولین باشگاه اجتماعی بود که برای خدمت به رنگین پوستان تأسیس شد. اما هنگامی که بیماری همه گیر به نیویورک رسید ، آستین تصمیم دشوار (و بسیار فکری پیش رو) را گرفت تا باشگاه را به یک بستر دیجیتالی تبدیل کند. اعضا نمی توانستند شخصاً یکدیگر را ببینند اما همچنان می توانند برای کارگاه ها ، جلسات یوگا متصل شوند و در فروشگاه آنلاین چرخان گشت بزنند تا یکی از محصولات ویژه و دارای اخلاقی را تهیه کنند.

آستین ، که به عنوان مدیرعامل باشگاه ایتل فعالیت می کند ، وظیفه خود قرار داده است اطمینان حاصل کند که رنگین پوستان به جامعه ای دسترسی پیدا می کنند که می توانند از طریق آن حتی در تاریک ترین زمانها نیز رشد و پرورش دهند. و او می تواند با اولویت دادن به مراقبت از خود کار را انجام دهد.

وقتی صحبت از فلسفه پوستی آستین می شود ، او 100٪ مینیمالیست است. او می گوید: “کارهای روزمره و مراقبت از پوست همیشه به نظر من بسیار دلهره آور بود.” “گزینه های زیادی وجود داشت و شما باید تمام بررسی ها را بخوانید ، مثل اینکه همیشه یک لیست بزرگ است. بنابراین من فقط بهینه سازی کردم تا بتوانم به نوعی به روال عادی خود ادامه دهم. روش من قطعاً کمتر است بیشتر است. “

برای آخرین Drop the Routine ، آستین قبل از شروع به کار نحوه شکستن پوست ترکیبی خود را آرام و مرطوب می کند.

پاک کننده AM من

پاک کننده هیدراتاسیون ماتچا کنف

صبح ، من از پاک کننده کنف Krave Matcha استفاده می کنم. من آن را دوست دارم زیرا باعث می شود احساس تمیز بودن من کاملاً جیر جیر شود ، و این همان احساسی است که صبح می دانم ، مثل این که از دوش بیرون آمدم. این فقط احساس می کند همه چیز خوب است. من معمولاً دوبار تمیز نمی کنم و معمولاً فقط یک پاکسازی در AM است.

پاک کننده PM من

در PM ، من از پاک کننده ژله شیری Glossier استفاده می کنم. اتاق من شب خیلی خشک می شود – خوب ، حدس می زنم که همیشه خشک باشد – و چون هشت ساعت است که اینجا می خوابم ، احساس کردم پوست من هم خیلی خشک شده است. از زمان شروع استفاده از این پاک کننده ، متوجه شده ام که پوست من به معنای واقعی کلمه کمتر خاکستری و خاکستری است و احساس بهتری دارد. بنابراین من از آن یکی در شب استفاده می کنم قبل از اینکه بقیه برنامه های مراقبت از پوست عصر خود را انجام دهم.

تونر من

تونر تیره نقطه ای OLEHENRIKSEN Glow2OH

من واقعاً با رنگ و بافت پوست خود وسواس دارم ، اما بیشتر از آن به تن. اگر روغنی باشم ، هرچه هست ، اما اگر لکه ای داشته باشم ، مثل استرس دارم. من از تونر Dark Spot OLEHENRIKSEN Glow 2OH ، به طور معمول در شب استفاده می کنم. من صبح از این استفاده نمی کنم ، فقط به این دلیل که چیزی خیلی قوی روی صورتم نمی خواهم.

سرمهای من

سرم پاک کننده ویتامین C Hyper Clear Brightening

بعد از اینکه صبح صورتم را شستم ، سرم می زنم. من سرم ویتامین C کوکوکیند را تمام کردم. من واقعاً این را دوست داشتم ، اما کریسمس گذشته از سرم Hyper Clear Brightening Hyper Skin که در حال حاضر استفاده می کنم درخواست کردم. عصر ، ژل محو شده Topicals را می پوشم ، و به معنای واقعی کلمه تقریباً تمام شده است. من قبلاً زیاد از رنگ آمیزی های ناشی از گذشته دچار هایپرپیگمانتاسیون شده بودم. من مثل اوه بودم ، شاید من باید در رفع این و آن نوع علاقه به مراقبت از پوست را شروع کنم.

مرطوب کننده AM من

Secure Attachment Comfort Serum +

از آنجا که این محصول جدید را دارم ، سرم را روی صورت تمیز قرار می دهم و سپس با یک مرطوب کننده غلیظ پیگیری می کنم. کسی که من در حال حاضر استفاده می کنم Selfmade’s Secure Attachment Comfort Serum است. واقعاً غلیظ است و بوی خوبی مانند گریپ فروت دارد.

مرطوب کننده PM من

اگر بعد از استفاده از ژل Faded احساس می کنم که هنوز خیلی خشک هستم ، یا از Glossier Mango Balm Dotcom ، فقط در بالا استفاده می کنم ، زیرا می دانم که شب در آپارتمان می توانم خیلی خشک بشوم یا موضوعاتی مانند کره. و همین

SPF من

برای به پایان رساندن صورتم ، لمس The Beet Shield توسط Krave را اضافه می کنم ، که همیشه پوست من را صاف می کند و احساس خوبی دارد. این یکی از محصولات مورد علاقه من است و در واقع باید بیشتر سفارش بدهم.

مکمل های من

کپسول مکمل رژیم غذایی پروبیوتیک Rae Pre +

این به خودی خود یک محصول زیبایی نیست اما من کپسول های پروبیوتیک Rae Wellness Pre + را نیز صبح می خورم ، زیرا سلامت روده به همان اندازه مراقبت از پوست مهم است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>