ناخن های شطرنجی رسماً جالبترین مانیکور این فصل هستند

[ad_1]

نگاهی به جالبترین دخترانی که می شناسید و احتمال اینکه آنها چیزهای مشترکی داشته باشند ، نگاه کنید: همه آنها ناخن های جستجوگر هستند. در چند هفته گذشته ، پیمایش در اینستاگرام بدون دیدن الگوی گرافیکی گنجانده شده در نکات فرانسوی ، گلهای یکپارچه و مانیس های نامناسب غیرممکن است. مقصر دانستن محبوبیت در ملکه Gambit یا لیزا می گوید گه ، عزیزم مد آن لحظه ، اما بدون شک این اتفاق می افتد.

و منظور ما از “اتفاق افتادن” همه جا است. این الگوی فقط به بازی های رومیزی یا ون های کلاسیک محدود نشده است ، کالاهای خانگی ، لباس و قاب های تلفن با پیچ و تاب های سرگرم کننده مانند پاستیل خشخاش و لبه های موج دار ظاهر می شود. در واقع ، چنین لحظه ای را تجربه می کند ، این گوشه ای از گوشه و کنار گوشه و کنار است که طرفداران مد زیبایی “Avant Basic” را ابداع کرده اند.

وقتی نوبت به ناخن می رسد ، پیچ و تاب های الگو به همان اندازه بازیگوش هستند. یکی از محبوب ترین نسخه ها ، اولین بار توسط خالق محتوا لورن لادنیر ارسال شده و به کرات در برنامه کپی می شود ، این الگوی را در نکات قابل توجه فرانسه و رنگ های مختلف ارائه می دهد. پالت رنگ و خطوط خارج از کشش باعث می شود تقریباً شیار و دهه 70 احساس شود ، اما چاپ گرافیکی باعث می شود احساس مدرن و خنکی داشته باشید.

بخشی از جذابیت این الگو تطبیق پذیری آن است. سیاه و سفید انجام شده ، بسته به شرایط تمیز و کلاسیک به نظر می رسد — یا حتی ایمو emo. همراه با گلها روان گردان است ، مانند پس زمینه Spongebob Squarepants که زنده می شود. و یک ناخن کامل را پوشش می دهد ، کاملاً جالبترین حالت ممکن است ، لرزش Nascar است.

اگر در استفاده از یک برس جزئیات مهارت دارید ، آموزش زیر را ببینید. برای بقیه ما ، یا ناخن های چکر را یک حرفه ای بگذارید یا به سراغ مطبوعات بروید. انتخاب برچسب های گسترده Chillhouse و Etsy می توانند به شما کمک کنند تا به راحتی جلوه کنید.

نکات Chillhouse Chill در اتمام

نکات Chillhouse Chill در اتمام

بسته بندی ناخن های شطرنجی Ayannas Parlor

بسته بندی ناخن های شطرنجی Ayannas Parlor

و اگر زمان و حوصله لازم برای تهیه ناخن های چکر را احساس نمی کنید ، همیشه می توانید روند را به کمد خود ببرید. به ما اعتماد کنید ، تعداد زیادی مضحک “بزرگ” برای ساخت وجود دارد. اما اگر به یک نقطه شروع خوب نیاز دارید ، برخی از قطعات مورد علاقه ما را در زیر خریداری کنید.

لیزا می گوید ژاکت Gah Emma

لیزا می گوید ژاکت Gah Emma

Wild Flower Crazy Checkers آیفون

Wild Flower Crazy Checkers آیفون

iets frans جلیقه ژاکت مشکی و سفید

iets frans جلیقه ژاکت مشکی و سفید

لیزا می گوید گاه رابین ژان
بالای پالوما پشم ال واله
لیزا می گوید پتو پرتاب گاه هایدی

لیزا می گوید پتو پرتاب گاه هایدی

Bella Cacciatore همکار زیبایی Glamour است. او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>