ناخن های یخی مرسوم هستند و مسحورکننده هستند

[ad_1]

اغلب اوقات یک روند ناخن ایجاد می شود که باعث می شود شما در اینستاگرام وسط پیمایش را متوقف کنید ، و آخرین آن ناخن های یخی است ، ظاهری پر زرق و برق و ابعادی که خوراک های ما را می گیرد. با توجه به اینکه پایان کار کاملا مسحورکننده است ، می توان دلیل روند آنها را آسان دانست.

همانطور که از نامش پیداست ، این روند اساساً به لطف یک هسته فویل رنگین کمانی و لایه های براق ، مانند بلورهای یخ کوچک روی ناخن های شما به نظر می رسد. همانند ناخن های مخملی مخملی ویروسی ، ناخن های یخی – که ناخن شفق (با الهام از شفق قطبی) و ناخن های آب نبات شیشه ای نیز نامیده می شوند – از کره تشکیل شده اند ، اما اخیراً راه خود را به صورت ایالتی کشانده اند. اگر به خاطر می آورید که دیوانگی ناخن های شیشه ای سال 2015 توسط ناخن کار سئول ، Eunkyung Park آغاز شده است ، ناخن های یخی را به عنوان نمونه مشابه آن در سال 2021 در نظر بگیرید – فقط کمتر خرد شده و شکستنی و بیشتر شبیه یک صفحه یخ براق است.

فلوری رز ، هنرمند ناخن در شهر نیویورک ، که در حال آزمایش این روند است ، می گوید: “این روند کاملاً مربوط به لایه بندی است.” “تکنیک های مختلفی وجود دارد ، اما عمدتا شامل لایه هایی از لاک ژل اوپال ، یا پودر اوپال با لایه های فیلم holo برای ایجاد یک اثر خیره کننده است. کل ماده با ژل شفاف محصور شده است تا از درون روشن شود. “

همین لایه بندی فیلم هولوگرافیک و ژل شفاف است که جلوه را واقعاً پاپ می کند. این همچنین بدان معنی است که شما فقط می توانید با مراجعه به یک حرفه ای فقط جلوه خود را بدست آورید. رز می گوید: “این طراحی فقط با ژل قابل انجام است ، زیرا فیلم هولو باید دوام کامل در ژل داشته باشد.” “بسیاری از هنرمندان جلوه ای از ژل بالشی ایجاد می کنند ، یا حتی حجم 3-D را با ژل شفاف می سازند تا شکل ها و طرح های جالبی بدست آورند.”

با این حال ، این بدان معنا نیست که ناخن های رنگین کمانی کاملاً دور از ذهن هستند. روش هایی وجود دارد که می تواند اثر هولوگرافی درخشان را در خانه هدایت کند. رز توصیه می کند که یک لاک پرتوی فلیکی را زیر یک لهستانی مروارید ظریف تر لایه بندی کنید و سپس آن را با یک پوشش فوق العاده براق مانند Seche Vite قفل کنید تا داخل آن قفل شود. یا می توانید مسیر برچسب ناخن را نیز طی کنید ، که به شما ظاهر واقعی تر می دهد داشتن سنگهای یخی روی هر نوک انگشت.

لاک ناخن اورلی در شیشه کیک

لاک ناخن اورلی در شیشه کیک

لاک ناخن Zoya در Leia
پوست تک شاخ کیهانی Holo Taco

پوست تک شاخ کیهانی Holo Taco

لاک ناخن چین لعابی در مروارید جاممین

لاک ناخن چین لعابی در مروارید جاممین

لاک ناخن خشک را خنک کنید در یخ سرد است

لاک ناخن خشک را خنک کنید در یخ سرد است

لاک ناخن Essie Gel Couture در نوعی پارچه ابریشمی حرکت

لاک ناخن Essie Gel Couture در نوعی پارچه ابریشمی حرکت

حتی اگر قصد انجام DIY را ندارید ، نمی توان چقدر خیره کننده نگاه کرد. برای برخی از نمونه های مورد علاقه خود از ناخن های یخی بروید و آماده شوید تا دکمه ذخیره را بشکنید.

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>