نام واقعی 27 سلبریتی که از آنها نمی دانید

[ad_1]

یادگیری نام واقعی افراد مشهور همیشه جذاب است – تا حدی به این دلیل که نمونه های زیادی از تغییر نام صحنه وجود دارد. از این گذشته ، راه رسیدن به ستاره به آسانی رفتن به لس آنجلس ، گرفتن نماینده و رزرو اولین شغل خود نیست. در راه تبدیل شدن به یک نام خانوادگی مراحل زیادی وجود دارد. یکی از این موارد ، برای بسیاری از افراد مشهور: انتخاب مانیکر جدید برای استفاده حرفه ای.

تغییر نام افراد مشهور از اولین روزهای هالیوود اتفاق می افتد. (مورد ذکر شده: مرلین مونرو متولد نورما جین مورتنسون است.) نام واقعی برخی از افراد مشهور تغییر کرده است زیرا این ستاره خواهان یک صحنه صحنه پر زرق و برق است. به عنوان مثال ، لانا دل ری ، در تلاش برای فاصله گرفتن از یک پروژه شکست خورده ، کار خود را از لیزی گرانت تغییر داد. دیگران به دلایل عملی تغییر کار می کنند ، مانند این واقعیت که بازیگر دیگری قبلاً با این نام در SAG ثبت نام کرده است. چند نفر فقط می خواستند که چیز دیگری خوانده شوند یا مدت ها قبل از ورود به هالیوود نام خود را تغییر دهند.

هر استدلالی که داشته باشید ، در زیر نام واقعی افراد مشهور شگفت آور را پیدا خواهید کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>