نام کارن محبوبیت فزاینده ای پیدا می کند

[ad_1]

روزهایی که کارن اچ ، کارن پی و کارن ام در کلاس حضور داشتند گذشته است. اکنون ، اگر یک کودک به نام کارن را در مدرسه ابتدایی پیدا کنید خوش شانس خواهید بود. بر اساس ارقام منتشر شده توسط سازمان تأمین اجتماعی ، در طول سال 2020 ، نام کارن 171 مکان در لیست محبوبیت قرار گرفت ، از 660 به 831 ، هافینگتونگزارش 1 ژوئن.

سال گذشته ، فقط 325 نوزاد دختر به نام کارن نامگذاری شده اند که کمتر از 439 نامگذاری شده در سال 2019 است. کارن سومین نام محبوب دختران در سال 1965 بود ، به این معنی که در آن سال تقریبا 33000 کارن تازه متولد شده وجود داشت.

ما دلیل اینکه والدین نام فرزندان خود را کارن نگذاشته اند اثبات نمی کنیم ، اما سو susp ظن داریم. در چند سال گذشته ، کارن نام غیر رسمی زنان سفید پوستی شده است که از امتیاز سفید خود سو abuse استفاده می کنند. Urban Dictionary کارن را به عنوان “یک زن میانسال ، به طور معمول بلوند ، توصیف می کند که راه حل مشکلات دیگران را برای او ناراحت می کند ، اگرچه حتی از راه دور تحت تأثیر قرار نمی گیرد.”

یک تن از توییت ها و میم های جالب وجود دارد که در مقام کارن که به طور فزاینده ای بد است ، سرگرم کننده است. یک نفر در توییت خود نوشت: “آیا نوزادانی به نام کارن حتی وجود دارند یا فقط یک روز با 3 بچه ظاهر می شوند و می خواهند با مدیر صحبت کنند.”

شخص دیگری نوشت: “هر کسی تصمیم بگیرد هفته کار 5 روز باشد و آخر هفته 2 روز باشد ، به احتمال زیاد کارن نامگذاری شده است.”

یکی از کاربران توییتر به شوخی گفت ، “شما می توانید بمیرید ، و برخی از مادران فوتبال به نام کارن هنوز هم از شما می خواهند که برای جشن تولد کوین RSVP شرکت کنید.”

بنابراین ، این روزها پدر و مادرها نام بچه های خود را می گذارند؟ اولیویا ، اما ، آوا ، شارلوت و سوفیا در لیست محبوب ترین نام های دختران قرار دارند. در همین حال ، لیام ، نوح ، اولیور ، الیجا و ویلیام در لیست محبوب ترین نام های پسر قرار دارند.

اگر طرفدار نام کارن برای یک کودک هستید ، مطمئناً دنبال آن بروید. هیچ کس مانع شما نمی شود! اما با احتیاط ادامه دهید. جوک ها سرازیر می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>