نایا ریورا در مراسم گرامیداشت Memoriam در گرمی ها گنجانده نشد ، و طرفداران پرطرفدار هستند

[ad_1]

طرفداران نایا ریورا در گرمی 2021 بسیار ناراحت هستند.

نمایش سالانه جوایز موسیقی در روز یکشنبه ، 14 مارس برگزار شد و ، مثل همیشه ، این مراسم شامل ادای احترامی به نوازندگان و اعضای صنعت موسیقی بود که در سال 2020 از دست دادیم.

ریورا البته در سانتانا لوپز بازی کرد خوشحالم برای چندین سال ، اما او همچنین چند تک آهنگ و یک EP برای خودش منتشر کرد. وی در 8 ژوئیه سال 2020 در حین قایق سواری با پسرش ، جوزی که هیچ صدمه ای نداشت ، در یک حادثه غرق شدگی درگذشت.

از آن زمان ، او خوشحالم Costars با یک جمع آوری کمک مالی در تعطیلات یاد و خاطره او را گرامی داشته و بسیاری از دوستان و همکاران وی ادای احترام به استعداد و روحیه دوست داشتنی وی را گرامی داشته اند. اما وقتی صحبت از گرمی ها شد ، دیگر هیچ اشاره ای به او نشد ، حتی اگر از نظر فنی دو بار نامزد شده بود. خوشحالم بازیگران در سال های 2011 و 2012 برای جلد های این برنامه نامزدی دریافت کردند. (به نظر می رسد وب سایت گرمی تنها نامزدی اول را شمارش می کند اما … هنوز … او در سایت است!)

طرفداران در توییتر ابراز ناامیدی کردند که نام ریورا در پخش مستقیم تلویزیونی درج نشده است. بسیاری فکر می کنند این یک “خرابکاری” بود که نام او در ویدیوی پخش شده هنگام پخش وجود نداشت.

برای آنچه ارزش دارد ، او است در لیست کامل “ادای احترام” موجود در اینترنت موجود است. طبق سایت گرمی ، همه نام ها در برنامه رسمی چاپ شده اند ، اما فقط “برخی” در ادای احترام زنده “برجسته” شده اند. برای مقایسه و زمینه ، پس از خوشحالم ستاره کوری مونتیت در سال 2013 درگذشت ، او بود در سال بعد به عنوان یادبود ادای احترام در هوا گنجانده شده است … اگرچه نام خانوادگی وی به اشتباه نوشته شده است.

اگر شما از طرفداران نایا ریورا هستید که به دنبال عزاداری و یادآوری او در شیوه ای قابل توجه تر هستید ، شاید هیچ احترامی بهتر از ادای احترام باورنکردنی همبازی وی ، امبر رایلی وجود نداشته باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>