نحوه اصلاح موهای شرمگاهی: نکاتی برای جلوگیری از سوختن تیغ ​​در واژن

[ad_1]

قبل از اینکه گام به گام نحوه اصلاح صحیح وجود آن را انجام دهیم ، بیایید یک نکته را بیابیم: هیچ راهی درست یا غلط برای پوشیدن موهای عانه وجود ندارد. اینکه چقدر یا چقدر کم دارید یک انتخاب کاملاً شخصی است (و داشتن آن فوایدی دارد) ، همانند روش حذف موهای زائد شما.

البته درمان های لیزر موهای زائد و موم های بیکینی مزایایی دارد. اما همیشه خوب است که بدانید چگونه می توانید واژن خود را اصلاح کنید – که از نظر آناتومیک ، از نظر تکنیکی ولو شما است ، اما ما قصد داریم آن را در اینجا به صورت محاوره ای حفظ کنیم – بنابراین می توانید امور را به دست خود بگیرید. با این کنترل ، این احتمال وجود دارد که شما ممکن است بدون اینکه بدانید اشتباهات رایجی در اصلاح انجام می دهید.

برای مراحل صحیحی که باید در هنگام تراشیدن موی عانه بردارید ، همراه با نکاتی در مورد اصلاح ناحیه بیکینی خود بدون ایجاد تحریک و رشد در داخل بدن ، به ما مراجعه کنید.

نحوه اصلاح در پایین

1. موهایتان را کوتاه کنید.

اگر طول موهای شما از یک چهارم اینچ بیشتر است ، قبل از دوش گرفتن موها را تا جایی که می توانید کوتاه کنید. با این کار هم در زمان اصلاح تراشیده می شوید بلکه از سوختن تیغ ​​و رشد موهای شما جلوگیری می شود.

2. لایه برداری کنید.

آیا می خواهید بدانید که چگونه موهای خود را بدون اینکه لخته شوید اصلاح کنید؟ ممکن است اضافی به نظر برسد ، اما مهم این است که زمان لازم برای لایه برداری آن گرفته شده است. با استفاده از پارچه شستشو ، لوفا ، یا اسکراب ملایم ، پوست خط بیکینی و اطراف ولو را لایه برداری کنید.

Dendy Engelman ، MD ، متخصص پوست در نیویورک می گوید: “اگر شما مستعد برجستگی و تحریک هستید ، ممکن است بخواهید قبل از آن لایه برداری کنید تا اطمینان حاصل کنید که موها تمیز می شوند.” این به شما کمک می کند هرگونه پوست مرده ، که می تواند در تیغ شما جمع شده و منجر به تحریک شود ، از بین برود. فقط مطمئن شوید که یک اسکراب سنگین انتخاب نمی کنید ، زیرا در واقع می تواند تحریک را افزایش دهد. در عوض ، به دنبال یک محصول ملایم و بدون عطر و بویی باشید که مخصوص بدن شما ساخته شده باشد.

تصویر محصول

کیت لایه بردار بدن

تصویر محصول

بدن میکرودرم ابریژن دکتر برانت

3. کرم یا ژل اصلاح بزنید.

اطمینان حاصل کنید که پوست مرطوب است اما مرطوب نیست – در غیر این صورت کرم اصلاح می تواند از روی پوست شما بلغزد. بهتر است از ژل اصلاح به جای صابون یا شستشوی بدن استفاده کنید زیرا این ماده مخصوص ایجاد تیغ زدن ملایم به تیغ ها است.

“الیزه لاو” ، متخصص پوست ، نیویورک می گوید: “به طور كلی ، بهتر است از تیغ تیز و كرم اصلاح در تمام مناطق بدن خود استفاده كنید.” این مخصوصاً برای پوست های حساس مانند زیر بغل و خط بیکینی ، زیرا در صورت عدم مراقبت مناسب ، این مناطق می توانند با اصلاح تحریک شوند. ” به مورد دلخواه جدیدی نیاز دارید؟ لیست بهترین کرم های اصلاح زنانه ما را بررسی کنید.

تصویر محصول

ژل اصلاح درمانی Aveeno

تصویر محصول

4. اصلاح در جهت رشد مو.

با استفاده از تیغ تمیز و تمیز (مانند یکی از بهترین تیغ ​​های مخصوص زنان) ، پوست خود را محکم بکشید و در جهتی که موهایتان رشد می کند اصلاح کنید. رفتن به چند جهت با تیغ خود می تواند منجر به بریدگی و وارد شدن مجدد مجرا شود. به یاد داشته باشید که فشار زیادی وارد نکنید. تیغه تیز باید کار شما را انجام دهد. اگر برای اصلاح بهتر نیاز به عبور دوم دارید ، می توانید پس از اولین بار با آن مخالف رشد شوید – این به حداقل رساندن تحریک کمک می کند.

تصویر ممکن است حاوی: سلاح ، سلاح ، تیغه و تیغ باشد

Schick Intuition FAB Razor

تصویر ممکن است حاوی: سلاح ، سلاح ، تیغه و تیغ باشد

تیغ حساس ژیلت ونوس

5. شستشو دهید.

اطمینان حاصل کنید که تیغ تیغ را بین ضربه ها شستشو می دهید ، زیرا هر قسمت از موهای گیر کرده یا کرم اصلاح باعث جلوگیری از عملکرد آن می شود. (به یاد داشته باشید ، هرگز و هرگز از انگشتان خود برای بیرون کشیدن هر چیزی که در تیغ ریخته شده استفاده نکنید ؛ در غیر این صورت ، خطر قطع شدن خود را دارید. فشار آب از شیر آب یا دوش شما باید این کار را انجام دهد.)

6. پاکسازی کنید.

پس از پایان کار ، به آرامی تمام کرم های اصلاح را با آب گرم بشویید و با یک حوله تمیز خشک کنید.

7. مرطوب کنید.

در اینجا مرحله دیگری وجود دارد که شما ممکن است به جست و خیز عادت کرده باشید اما می تواند همه تفاوت را ایجاد کند: مطمئن شوید که پس از اصلاح مو را مرطوب می کنید. پوست شما از تمام لایه برداری خشک خواهد بود ، بنابراین با یک لوسیون بدون بو بدن را آبرسانی کنید.

تصویر محصول
تصویر محصول

لوسیون بدن بیلی خشک-بای

نکاتی برای جلوگیری از برجستگی های تیغ واژن

اکنون که اصول مربوط به نحوه اصلاح ناحیه شرمگاه خود را کم کردید ، چند نشانگر دیگر را بخوانید که به شما کمک می کند تا در هنگام از بین بردن موهای زائد و سوختگی تیغ جلوگیری کنید. (حتماً لیست نکات کلی تری در مورد اصلاح ما نیز بررسی کنید.)

1. اصلاح را آخرین مرحله از برنامه دوش گرفتن خود قرار دهید.

بیرون کشیدن تیغ ​​به محض دوش گرفتن عملاً درخواست یک مورد خشمگین از سوختن تیغ ​​را دارد. در عوض ، اصلاح موهای عرم خود را آخرین کاری کنید که انجام می دهید. به شما این امکان را می دهد که به فولیکول های موی شما نرم شود و به این ترتیب احتمال تحریک را بسیار کاهش می دهد.

2. تیغ های تیغ خود را مرتبا عوض کنید.

ابزارهای مناسب همه تفاوت را ایجاد می کنند. از کرم موبر بدون رایحه های سنگین استفاده کنید و آن را برای یکی دو دقیقه روی ناحیه بگذارید تا موها نرم شوند. سپس یک تیغ تازه بردارید و کار را تمام کنید. (این موارد مورد علاقه فعلی ما هستند.) استفاده از قدیمی و فرسوده در بهترین حالت ناکارآمد خواهد بود و در بدترین حالت بثورات یا سوختگی تیغ ایجاد می کند.

3. در یک اصلاح کننده خوب سرمایه گذاری کنید.

داشتن یک قیچی آرایش یا موبر قسمت بیکینی به شما کمک می کند نه تنها موهایی را که به دنبال اصلاح نیستید ، کوتاه کنید ، بلکه اگر مدتی گذشته باشد (برای اینکه شما اخیرا عزیزم ، شما ممکن است بدانید که ما در اینجا در مورد چه چیزی صحبت می کنیم).

4. به هیچ وجه از اصلاح خشک خودداری کنید.

همه ما آنجا بوده ایم: شما به یک دعوت بداهه به ساحل دعوت می شوید یا می خواهید برای قرار ملاقات آماده شوید و می فهمید که باید اصلاح کنید. بنابراین پای خود را روی سینک ظرفشویی قرار داده و به سرعت از تجارت مراقبت می کنید. حداقل چند دقیقه طول بکشد تا یک پارچه گرم را روی محلی که می خواهید اصلاح کنید فشار دهید تا موها نرم شود و از یک کرم اصلاح برای محافظت از پوست خود استفاده کنید. به شما کمک می کند تا برجستگی های قرمز را از بین ببرید.

5- از لوسیون بدن که بسیار معطر است ، خودداری کنید.

به احتمال زیاد لوسیون بدن مورد علاقه شما مملو از رایحه هایی است که می توانند پوست تازه تراشیده شده را تحریک کنند. محصولی را بخرید که مخصوص تسکین محل باشد (مراقب ریش تراش های مردانه باشید که یکسان نیستند) یا از یک مرطوب کننده طبیعی ملایم مانند آلوئه ورا برای آبرسانی و محافظت از پوست خود استفاده کنید.

6. پس از آن لباس زیر پنبه ای بپوشید.

اگر می توانید به آن کمک کنید ، به دنبال چیزی که از توری یا نایلون ساخته شده است نروید. لباس زیر پنبه ای نرم و 100٪ که نوارهای الاستیک محکم در اطراف بازشوها ندارد ، ایده آل است. این به شما فرصت می دهد تا نفس بکشد و بهبود یابد و از ایجاد موهای روییده در روند جلوگیری می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>